Arabska księżniczka

Tanya Valko Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Arabska saga (tom 4) literatura piękna
Prószyński i S-ka
Prószyński i S-ka
Arabska saga (tom 4)
literatura piękna
2013-03-05
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Nic dodać i ująć - naprawdę fajna.

Trochę przydługa i rozwleczoną akcja, ale dalej ciekawa.

Tanyi chyba zrobiło się przykro po przeczytaniu opinii o "Arabskiej Krwi", która była kompletnym gniotem. Zakasała rękawy i napisała arcydzieło. To zdecydowanie moja ulubiona część z całej Arabskiej sagi. Chyba dlatego, że głównie opisane są losy księżniczki Lamii.

Akcja goni akcję, momentami książka poraża brutalnością i opisami (seks księżniczki ze służącym obok zwłok...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna rewelacyjna książka z Arabskiej Sagi. Ten tom wzudza dużo emocjii. Pojawia się w niej dużo wrednej i perfidnej księżniczki Lamii. Ta księżniczka to chodzące zło...nie ma sumienia...niszczy wszystko i wszystkich....Jak ułoży się małżeństwo Marysi i Hamida? Co z ksièżniczką Lamią? Tego wszystkiego i wiele innych historii dowiesz się w tym tomie. Polecam jest 🔥🔥🔥

Książki tej autorki zawsze robią na mnie dobre wrażenie, choć w tej części wg mnie było za dużo innych, a za mało rodziny Doroty, historii Marysi i małej Nadii. Czuję niedosyt. Mimo to, oceniam jak zawsze - bardzo dobrze.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Swietna

Zdecydowanie bardzo ciekawa seria ktora pochłania sie niemal na jednym wdechu. Ukazuje nam bardzo brutalny świat arabskiej bohemy , arabskiego bogactwa a także zacofanie i ograniczony światopogląd niewyksztalconej części społeczeństwa. Oczywoscie nasi bohaterowie sa swiatli i otwarci na nowoczesność odchodząc od średniowiecznych stereotypów i zasad ale nie sa w stanie...

Trochę się dłużyła, w porównaniu z poprzednimi częściami, ale za to koniec ciekawy.

Naprawdę długo się z nią męczyłam...

Książka niebanalna, wciąga czytelnika w zawiły świat arabski. Znalazłam tu wątek kryminalny, romansowy a także i feministyczny, który zachęca do czytania ale i czasem wręcz napawa obrzydzeniem i wstrętem. Jest ona napisana językiem przystępnym,dosyć szybko sie ją czyta. Książka jest wartościowa, bardzo realistyczna, wręcz dosłowna. Po przeczytaniu "Arabska księżniczka"...

1 518
  • Chcę w prezencie