Dezerter

2018-06-14
Data 1. wydania:
2016-01-01
Ewa Ziegler-Brodnicka
dezerter II wojna światowa powieść próba samobójcza psychoza samotność strach śmierć trauma ucieczka

Książka słaba. Sięgając po nią spodziewałem się prozy w stylu Hansa Hellmuta Kirsta, a tu wielkie rozczarowanie.

Jak dla mnie wielkie rozczarowanie i ciężko mi było dotrwać do końca tej książki.

Książka w fotel nie wciska, ale przeczytać można.
Trochę męczył mnie styl autora, co miało miejscami wpływ na przyjemność czytania.

Książka w fotel nie wciska, ale przeczytać można.

Przeczytane.
Opowiesc mocno antywojenna.
Brakowalo mi zalonczenia kilku watkow- Wanda, Udo etc.

Przeczytane.
Opowiesc mocno antywojenna.
Brakowalo mi zalonczenia kilku watkow- Wanda, Udo etc.

Można przeczytać

Można przeczytać

Jest to jedna z książek, którą mi się dosyć ciężko czytało. Wiele razy gubiłam wątki i nie wiedziałam o co chodzi. Więc mogę powiedzieć, że autor ma ciężki do czytania styl.
Polecam osobom, które lubią takie klimaty

Polecam osobom, które lubią takie klimaty