Uleczone dusze

Tillie Cole Wydawnictwo: Editio Cykl: Kaci Hadesa (tom 3) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Souls Unfractured
literatura obyczajowa, romans
Grzegorz Rejs
Editio Red
MC klub motocyklowy romans sekta

Pokręcona historia, w której pochłonie Cię przeszłość naszego niezrównoważonego Flame'a. Jak Wszytskie książki z seri ani trochę nie jest delikatna. Nie zabraknie brutalnych opisów, niemoralnych zachowań oraz nie raz popłyną łzy. Chyba ta część najmocniej mnie wzruszlaa dotychczas.

Maddie zaskakuje nas swoją odważną postawą. Ryzykuje życie dla ocalenia Flame, dzięki temu...

Cały cykl czytam po raz kolejny. Lubię takie historie

Książka trzyma poziom poprzednich tomów, chociaż bardziej skupia się na relacji Maddie i Flame'a i niewiele się dzieje poza nimi. W zasadzie cała książkę czytałam w lekkim napięciu, ciągle coś wisiało w powietrzu.

Historia Flame'a jest bardzo poruszająca. Kurde żyć wśród tak nawiedzonych ludzi.... przyznam, że trochę myślałam, że jego historia w jakiś sposób będzie...

Czysty ogień. Historia Maddie i Flame'a jest tak genialna, że nie można się oderwać od początku do końca. Przez cały czas czytania albo chce się płakać od nagromadzonych emocji albo się rumienić przez siłę tego uczucia. Wyjątkowe w tej książce jest też to, że po raz pierwszy tak samo świetnie czytało mi się rozdziały z perspektywy jej i jego. Pokochałam ten tom chyba...

Lepsza cześć nawet od pierwszego tomu. Flame w pierwszym tomie został przedstwiony jako totalny psychopata. Kiedy pojawiła się Maddie jego obraz nagle się zmienia. Okazuje się, że jego zachowanie jest wynikiem tego co się wydarzyło w przeszłości. Zdawało się nawet, że był bardziej skrzywdzony niż sama Maddie. Przybajmij tutaj dano kobiecie spokój
i nie było przesadnie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moim zdaniem najlepsza ze wszystkich części. Autorka bardziej skupiła się na historii jednego z Katów. Flame od początku mnie fascynował i bardzo chciałam poznać jego historię, niestety nie myślałam, że będzie aż tak okrutna. Książka wciągnęła mnie od pierwszego słowa, bardzo szybko się ją czytało.
Tak jak ktoś już w komentarzu napisał Katów można albo kochać albo...

Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich części!!

Kolejna rewelacyjna część Kaci.!! Książka pełna przeciwnośći A zarezem niesamowita moc przyciągania dwóch odrębnych światów!!! On ogień w dosłownym znaczeniu - ona jest jego wodą która ugasi płomień. Obydwoje skrzywdzeni w drastyczny sposób przez najbliższych ale razem uda im się podnieść! Książka dla wszystkich o mocnych nerwach! Polecam

Wciąga

Czekałam z niecierpliwością na tą historie.
Nie mogłam się doczekać rozwinięcia wątku Flame & Maddie i nie zawiodłam się nawet w 1 procencie.
Najlepsza cześć którą do tej pory czytałam, żadna z poprzednich części mnie tak nie wciągnęła byłam zaintrygowana od początku do końca.
POLECAM fantastycznie spędzony czas !!!

Dyskusje

• 2018