Kup teraz - 13 ofert w cenie od 6.99 zł do 33.00 zł

36 pytań, które zmieniły wszystko między nami

Patronat LC
Vicki Grant Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: #GOYOUNG literatura młodzieżowa
36 Questions That Changed My Mind About You
#GOYOUNG

Oficjalne recenzje i

Od miłości dzieli nas tylko 36 pytań i odpowiedzi

Link do recenzji

Przyjemna, lekka, niezobowiązująca i ekspresowa do przeczytania. Postacie ciekawe i charyzmatyczne. Bywały momenty w którym czułam się lekko zażenowana ale też w kilku sytuacjach zaśmiałam się na głos. Ciekawy pomysł i choć mam kilka malutkich zastrzeżeń co do wykonania to jest to dobra książka, na pewno idealna na zastój czytelniczy lub wolny wieczór.

Książkę przeczytałam prawie za jednym posiedzeniem, więc na początku zaznaczę, że czyta się ją naprawdę szybko. Duża czcionka ma też w tym swój udział, ale oprócz tego autorka ma ciekawy i przystępny styl pisania, więc opowieść wciąga.
Podobał mi się też sam pomysł z badaniem psychologicznym i pytaniami, które miały doprowadzić do powstania więzi między uczestnikami. Znane...

W ostatnim czasie mam ogromną ochotę na młodzieżówki, którymi przeplatam sobie cięższe powieści. O historii Vicki Grant nigdy wcześniej nie słyszałam, ale gdy ujrzałam tę uroczą okładkę w bibliotece, stwierdziłam, iż może być to niezła odskocznia od zazwyczaj czytanych przeze mnie książek. Niestety w tym przypadku powinno zadziałać powiedzenie: "nie oceniaj książki po...

Całkiem przyjemna, szybko się czyta. Historia przedstawiona to jedna z tych mocno uroczych i bez zaskoczeń. Polecam tym, którzy szukają czegoś niezobowiązującego.

Przyjemna lektura dla nastolatek, poruszająca jednak problemy świata dorosłych. Bez wulgaryzmów, za to z inteligentnymi dialogami :-) ciekawa historia pewnej znajomości :-)

Super młodzieżówka! Nieszablonowy pomysł, intrygujące postaci, ciekawa treść. Wśród ostatnio przeze mnie czytanych samych nietrafionych pozycji z gatunku dla młodzieży, "36 pytań..." wyróżnia się pozytywnie i naprawdę ją polecam. Dodatkowo, ma niecałe 300 stron, w większości w formie dialogu, więc czyta się ekspresowo.

Jest to jedna z najgorszych książek, które kiedykolwiek czytałem. Kiepska fabuła z idiotycznymi postaciami (hołd dla Maksa, który co chwila rzuca sprośnymi żartami), masą błędów i najbardziej beznadziejnym typem zakończenia, którego można się domyślić po samym opisie. Zdecydowanie nie polecam czytać tej książki, chyba że ktoś chce przeczytać przewidywalną historyjkę o...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Szybko się czyta. Opowieść zabawna i ciekawa. Miło przy niej spędziłam wieczór.

Zabawna, ciekawa i swietnie napisana opowiesc dla mlodziezy ale i nie tylko. Ja jako czterdziestolatka dobrze sie bawilam czytajac ta ksiazke.

Cienka, ale przyjemna książka na jeden wieczór.
Hildy i Paul. Dwoje całkowicie różnych od siebie ludzi, których nic kompletnie nie łączy. Czy na pewno? Oboje biorą udział w eksperymencie naukowym zainspirowanym słynnym testem doktora Arona, w którym mają za zadanie odpowiedzieć na 36 różnych pytań. Czy te kilka pytań wystarczy, żeby dwoje ludzi, którzy różnią się od siebie...

• 2018
  • 2020