Zamieszanie na sawannie, czyli dlaczego zwierz dziki łyka batoniki

Dorota Kassjanowicz Wydawnictwo: Alegoria literatura dziecięca
Alegoria
literatura dziecięca
2018-03-21

Niezwykle zabawnie napisana historia o zwierzakach zamieszkujących sawannę. Pozycja głównie dla młodszych czytelników, jednak każdy z przyjemnością zajrzy do ślicznie ilustrowanej książki, której przesłanie jest niezwykle wzruszające - samoakceptacja oraz szacunek dla siebie i innych to postawa, o której powinien pamiętać każdy czytelnik duży i mały.