Dyskusje o książce Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
2 lata temu
Patti Smith pomogła obrabowanej księgarni w Portland
Fajnie, że ktoś pomógł. Nie tylko dlatego, że dobro powraca, nie tylko, dlatego, że warto pomagać (a warto) chcę w to wierzyć, że ludzie mogą i chcą być dobrzy. Miłej niedzieli.
4 lata temu
52 książki w 2019 roku :)
Fajnie było by jakby LC pokazało jakie były efekty wyzwania
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2019)
Z biblioteki:  Wada  Zranić marionetkę Zakupy:  Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak  Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy  Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
5 lata temu
Czytamy w weekend
@Sol, Zgadza się - to jest książka jedyna w swoim rodzaju. Ale nie tracę nadziei, że jeszcze nie raz trafimy na coś takiego.
5 lata temu
Pokazuje 6 z 10