Mel Wells Wydawnictwo: Hay House Inc. poradniki
dieta zdrowe odżywianie styl życia rewolucja
poradniki
angielski
dieta zdrowe odżywianie styl życia rewolucja

Świetny poradnik nt. zdrowego podejścia do diety. Daje porządną dawkę optymizmu i chęci do działania. Polecam wszystkim, szukającym odrobiny wytchnienia od ciągłych diet i obsesji na temat idealnego wyglądu. Porady uzupełnione są o osobiste doświadczenia autorki i innych kobiet, które zmieniły swoje życie. Czyta się przyjemnie. Książka bez większego zadęcia i...

Dodaj cytat z książki The Goddess Revolution