Artur Jabłoński Wydawnictwo: Onepress poradniki
Onepress
marketing internetowy webwriting copywriting
poradniki
marketing internetowy webwriting copywriting

Zdecydowanie jedna z bardziej wartościowych pozycji jakie ostatnio przeczytałem. Pozycja moim zdaniem powinna być częścią „welcome packu” dla osób rozpoczynających prace w marketingu/e-marketingu/social mediach/Employer brandingu. Wiedza podana w przystępny sposób, a podsumowania każdego rozdziału zbierają wszystko co powinniśmy zapamiętać. Artura J. znam z wystąpień na...

Kupiłam ją z polecenia, niestety mnie rozczarowała. Dla mnie jej język nie jest lekki, tylko irytujący. Nie pomaga niedopracowanie warstwy językowej (błędy). Warstwa merytoryczna w porządku dla początkujących.

Compendium copywritera.

Ta książka będzie bez dwóch zdań przydatna każdemu copywriterowi. Również tym początkującym. Artur Jabłoński prowadzi czytelnika niemalże za rączkę przez wzburzone fale copywriterskiego morza i pozwala mu suchą stopą dotrzeć do stałego lądu, którym jest... być może sukces :) Takie przynajmniej jest założenie autora i można śmiało zakładać, że...

Dobra książka dla początkujących

Pracuję jako copywriterka, więc ta książka to dla mnie świetne kompendium wiedzy. Niektóre rzeczy wiedziałam, inne mnie zaskoczyły. Autor wymienia narzędzia, podaje konkretne przykłady i dzieli się swoimi doświadczeniami. A wszystko to zwięźle i na temat. Polecam!

Krótko, przystępnie, a przy tym zrozumiale. Autor doskonale wie, o czym pisze. Książka, wbrew pozorom nie tylko dla początkujących, ale dla tych przede wszystkim. Jej zaletą jest to, ze jest spójna i kompleksowa. A autor zdecydowanie "ma lekkie pióro", choć pomaga mu to, że z tekstu aż bije, iż to, o czym pisze jest jego pasją.

Przed przeczytaniem tej książki, nie miałem zbyt dużej styczności z tematem copy i webwritingu. Poszukiwałem zbioru pomocnych i rzetelnych wskazówek, które wystarczająco wprowadzą mnie w kuluary praw, jakimi rządzi się sprzedaż w internecie za pomocą słowa pisanego. Książka w pełni rozwiązała mój problem i pomogła mi wiele zrozumieć. Myślę, że będę wielokrotnie do niej...

Jeśli jesteś początkującym copywriterem, koniecznie przeczytaj tę książkę. Jeśli potrzebujesz usystematyzowania wiedzy - kup książkę i wracaj do niej regularnie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak pisać teksty internetowe - to jest propozycja dla Ciebie. Autor zadbał o smaczki dla tych, którzy są o krok dalej. Cytaty, badania, wnioski, które dają do myślenia.

Faktycznie - książka napisana w lekkim i przystępnym języku. Miałam wobec niej kilka oczekiwań i naprawdę liczyłam, że dowiem się dzięki niej czegoś nowego. Oprócz kilku przydatnych, nowych informacji i nazwy narzędzi, które można wykorzystywać w pracy copywritera czy webwritera -niewiele udało mi się z niej wyciągnąć dla siebie. Dla początkujących - absolutnie doskonała...

Dobra książka na początek. Pozwala uniknąć wielu błędów. Entuzjazm - to zdecydowanie za mało do pisania. Potrzeba rzetelnego rzemiosła i znajomości elementarnych podstaw. Ta książka - to daje.

Copywriting i Webwriting, to zupełnie inna para kaloszy niż pisarstwo (książek). Liczy się zwięzłość i prostota. Świetna książka dla nowicjuszy.

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Przeczytane 2018
  • Marketing
  • Biznes
  • 2019
więcej mniej

Artur Jabłoński Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować). Copywriting & Webwriting Zobacz więcej