Etnologia w erze postludowej. Dalsze eseje antyperyferyjne

Okładka książki Etnologia w erze postludowej. Dalsze eseje antyperyferyjne
Janusz Barański Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Anthropos reportaż
reportaż
Anthropos
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
2018-02-01
2018-02-01
Etnologia antropol. kultury kulturoznawstwo

więcej Więcej

Fachowe eseje o tematyce entnologicznej. Tylko dla zajmujących się tą tematyką, bo nie jest to lekka lektura. Trzeba się przebić nie tylko przez trudny język naukowy, lecz również po prostu BYĆ W TEMACIE. Inczej nie ma sensu sięgać po tą, jak dla mnie, wciągającą, 100% naukową lekturę.

Dodaj cytat z książki Etnologia w erze postludowej. Dalsze eseje antyperyferyjne