Prześcignąć parkinsona

BRAIN STORMS: The Race to Unlock the Mysteries of Parkinson's Disease
2018-04-17
2018-04-17
Katarzyna Sapeta-Czajka
parkinson nauka choroba badania kliniczne medycyna

więcej Więcej

Bardzo ciekawa książka, można się dowiedzieć naprawdę wielu nowych rzeczy. Dokładny opis choroby Parkinsona, poczynając od historycznych odkryć po nadzieje na przyszłość. Książka napisana jest też z perspektywy osoby która bezpośrednio choruje. Jedyne moje zastrzeżenie to to że dość ciężko momentami się ją czyta, ma bardzo dużo odniesień do różnych badań naukowych.

• Medycyna
  • Chcę w prezencie
  • Cały ten skarb jest MÓJ
  • Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • Niedostępne
  • 2019
  • Medyczne

Dodaj cytat z książki Prześcignąć parkinsona