Elton John. Ilustrowana biografia

Elton John. Illustrated Biography
Firma Księgarska Olesiejuk
albumy
Anna Bańkowska-Lach

Do książki a w zasadzie albumu zbierałem wiele miesięcy ( prezent od odchodzącej kobiety) . Fanem Elton zostałem podczas podbojów miłosnych tej właśnie kobiety i razem byliśmy na jego koncercie na Live 8 festival w Oświęcimiu.( Koncert niezły , lecz po operacji Elton nie ma już dla mnie tego czegoś). Może być nadal showmanem, ikoną, wielkim artystą, pianistą, ale to już nie...

• Biografie/Autobiografie
  • 52 w 2018