Alusia. Powstańczy świadek

Okładka książki Alusia. Powstańczy świadek
Bożena Sowarska-Wyszyńska Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Warszawska Firma Wydawnicza
2017-02-18
2017-02-18
Powstanie Warszawskie wspomnienia kanały historia

Kiedy czytamy o losach innych osób, o ich osobistych przeżyciach, nie sposób wywnioskować nam jak ocenić taką książkę. Dlaczego? Ponieważ to osobiste życie, a raczej jego wspomnienia osoby, która brała w nim czynny udział. Czy my chcielibyśmy, aby ktoś oceniał nasze życie? Raczej nie.
Zresztą jak można ocenić życie osoby, która w swoim życiu doświadczyła udziału w...

• 2018
  • Egzemplarz recenzencki