Dobra przystań

Patronat LC
Anna Łajkowska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka literatura obyczajowa, romans
9788381232036
Prószyński i S-ka
literatura polska małżeństwo odmiana losu poszukiwanie sensu życia rozstanie samotność szczęście
literatura obyczajowa, romans
9788381232036

Wspaniała książka jaką miałem okazję przeczytać. Jest lekka i bardzo przyjemna. Podczas czytania nie można sie nudzić. To po prostu pełna ciepła opowieść o sile marzeń i gotowości na zmiany.
Polecam

Czytadło na jeden wieczór. Lekkie i ciepłe, choć przedstawiające mało przyjemną tematykę. Jest to opowieść o kobiecie, której uporządkowany, szczęśliwy świat legł w gruzach za sprawą najbliższej osoby, nagle oznajmiającej, że już nie kocha, nie chce, nie może… Jest to też opowieść o dorastających nastolatkach, którzy muszą się zmierzyć z poczuciem zranienia, odrzucenia i...

Najsłabsza książka, jaką przeczytałam w tym roku. Okropnie się przy niej męczyłam.

Początek był obiecujący. Niestety im dalej tym gorzej. Marianna nie wzbudziła mojej sympatii. Najbardziej wkurzające jednak były wstawki autorki, w których bezpośrednio zwracała się do czytelnika i łopatologicznie tłumaczyła " o co chodzi". Szanowna Pani Autorko! Proszę o więcej wiary w inteligencję czytelników!

Zapowiadała się obiecująco - okładka i opis mnie skusiły - ale wyszło jak wyszło. Mizernie. Główna bohaterka nie zauważyła jaką jest hipokrytką. Ogólnie od połowy książki byłam już zdenerwowana i chciałam mieć tą pozycję już za sobą. Trochę żałuję zakupu, ale na szczęście nie wydałam na nią dużo w Bierdonce.

Na ostatnie letnie wieczory polecam pozytywną o ciepłym klimacie powieść,,Dobra przystań ".To wymarzone miejsce nad rzeką, piękny duży dom z ogrodem, zieleń, cisza i spokój. To tu przeprowadza się główna bohaterka Marianna ze swoją rodziną. Niestety......nie wszystko układa się po jej myśli.
Powieść porusza wiele ważnych życiowych tematów.Czy doceniamy to co mamy? Jaka...

Troszkę,ta powieść mnie rozczarowała.Nie było,to to co chciałem.
Mamy,tu rodzinę w rozsypce i dość nudnawe opisy.
Autorce,tak średnio wyszło.Opisy krajobrazów są nudne.
Bohaterowie płascy,a finał nudny.Rozczarowałem się.

W porownaniu do serii wrzosowisko ta pozycja wypada mega blado, szczerze mowiac to typowa ksiazeczka dla znudzonych kur domowych ... bylam
Zachwycona autorka i seria o wrzosowisku - tutaj nie spodziewaalam sie ze
To moze byc ten sam autor 🙄

Świetna historia o życiu.
Taka, jaką każda z nas mogłaby przeżyć.
Nie ckliwa. Nie romantyczna. Po prostu życiowa. To moja pierwsza książka tej autorki ale myślę że nie ostatnia.
Polecam

Jakiś czas temu czytałam cykl "Wrzosowisko" autorstwa pani Anny Łajkowskiej. Pamiętam, że bardzo mi się podobały opisy krajobrazów okolic Yorkshire oraz wycieczki po wrzosowiskach, ale w całej opowieści brakowało mi emocji. Sięgając po "Dobrą przystań" chciałam się przekonać, czy moje odczucia będą podobne, czy też autorka potrafi mnie miło zaskoczyć. I powiem Wam, że tym...

Dyskusje

• E-book
  • Z biblioteki
  • Samodzielne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dobra przystań