Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.99 zł

Girl in snow
kryminał, sensacja, thriller
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
Agnieszka Patrycja Wyszogrodzka-Gaik

Marniutki i nudny kryminali, który ostatecznie można przeczytać, jak nie ma nicinnego pod ręka. Temat dobry najwyżej na opowiadanie.

Książka posiada wnikliwe opisy psychologiczne swoich bohaterów. Zawiła historia pozwala zgubić się w zagadkach stawianych przez autorkę. Dodatkowo szczegółowe opisy sprawiają, że cała fabuła dzieje się przed oczami.

Dla mnie nic tu się nie zgadzało. Ani to thriller, ani sensacja , ani udany debiut, tylko taki sobie kryminałek z pretensjami do studium psychologicznego. Ponieważ nie odkładam niedoczytanych ksiażek, dobrnęłam do końca z obowiązku. Ale szkoda było czasu, bo tyle ksiażek czeka na półce...

Nudna. W ogóle nie poczułam, że czytam triller. Z każdej całej strony tekstu istotne do posunięcia się historii naprzód bywały co najwyżej 1-2 zdania (niektóre strony lub nawet rozdziały można by było bez konsekwencji pominąć).
Książka napisana jest prostym językiem i szybko się ją czyta.
Mimo wszystko byłam ciekawa zakończenia, choć trochę się zawiodłam kiedy do niego...

Zdecydowanie nie moja bajka :-)
Nie podobała mi się ta książka.
Kładę na półkę obok: "Zapisane w wodzie" i "13 powodów", czyli strata czasu i oczu.

„Dziewczynę na karuzeli” czyta się z narastającą obawą, z pytaniem, które buzuje w głowie – ilu jest na świecie ludzi, którzy nie żyją własnym życiem? Ilu jest pożeranych przez obsesyjne, voyeurystyczne pragnienia podglądania, patrzenia, wygapiania cudzych światów? Oko niczym luneta, lupa, penetrująca lornetka pogrążone w żądzy patrzenia. Oko, które hipnotyzuje mózg,...

Wciągająca książka pełna sytuacji które stwarzają ludzie kładkę innym osobom posługując się i wyłącznie plotkom. Uważam książkę za bardzo fajna i nakłaniającą do refleksji.

• 2018
  • 2018
  • 2019
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Kolejka
  • 2020

Dodaj cytat z książki Dziewczyna na karuzeli