Okładka książki Niezwykle świadome życie. Świat skrojony na miarę ludzkich potrzeb. Tom I: Od oddzielenia do jedności Miki Kashtan
Miki Kashtan Wydawnictwo: Miejsce Ludzi Cykl: Niezwykle Świadome Życie (tom 1) poradniki
poradniki
Niezwykle Świadome Życie (tom 1)
Spinning Threads of Radical Aliveness: Transcending the Legacy of Separation in Our Individual Lives Part I: Transcending the Legacy of Separation
Miejsce Ludzi
2017-01-01
2017-01-01
Agnieszka Klimek, Dorota Pilas-Wiśniewska
porozumienie bez przemocy NVC komunikacja

Bardzo dużo rozważań teoretyczno-ideologicznych (druga połowa książki),które były dla mnie zdecydowanie mniej interesujące niż opisywane przez autorkę jej osobiste doświadczenia (pierwsza połowa książki). Pod koniec zrobiło się już bardzo ciężko, nudno, trochę takiego ple ple ple, którego puenty już nie pamiętam.

Książka ciekawa, ale tłumaczenie ciężkie.

Książka ciekawa, ale tłumaczenie ciężkie.

• Psychologia
  • Kupić
  • Biblioteka wypożyczalnia M
  • 03. Pap+
  • Zmiana Ja

Miki Kashtan Niezwykle świadome życie. Świat skrojony na miarę ludzkich potrzeb. Tom I: Od oddzielenia do jedności Zobacz więcej