Hobbit

2018-02-12
2018-02-12
Paulina Braiter-Ziemkiewicz
Tolkien; Władca pierścienia; wersja ilustrowana; Śródziemie;

Bardzo dobra książka, która należy już do klasyki. Styl Tolkiena jest przyjemny i szybki do czytania, pozycja obowiązkowa dla moli książkowych :)

Lekka, przyjemna, czyta się ją bardzo szybko.

Lekka i przyjemna, może aż za bardzo.

Jedyną książka, która przeczytałem dwa razy, w dwóch zupełnie innych etapach życia. Okazuje się, że Hobbit to wspaniała przygoda - zarówno dla dziecka z podstawówki jak i pracującego w korporacji męża i ojca.

Jedna z nielicznych lektur szkolnych, które czytałam z najprawdziwszym zaangażowaniem. Bardzo przyjemna historia. Wyznawcy LOTRa mogą mnie zjeść za taką opinię, ale Hobbit jest według mnie dużo przyjemniejszy niż "Władca Pierścieni".

Bardzo podziwiam twórczość Tolkiena. Bardzo lubię i uważam za najlepsze fragmenty, w których są wpisane pieśni. Prześliczny język + ciekawa historia

Genialna fabuła, świetne zwroty akcji oraz ulubieni bohaterowie umieszczeni w niezmiernie intrygującym świecie. Przepis na idealną książkę. "Hobbit" bardzo mi się spodobał

Książkę czytałam tylko dlatego, że była lekturą. Nie mój gatunek.... Ale ma swoich fanów

Kolejna z odświeżanych po latach książek. Naprawdę dobrze się czyta i wciąga. Lubię wracać do przygód pana Bagginsa i reszty kompanii.

Dnf 14%.
Nie dam rady, zbyt to infantylne i usypiające.

72 784
    17 012