Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.90 zł

Cudowny chłopak i ja. Trzy cudowne historie

Nominacja w plebiscycie 2018
literatura młodzieżowa
Maria Olejniczak-Skarsgård
cudowny chłopak Auggie
Inne

Książka ta nie jest kontynuacją "Cudownego chłopaka", ale jej dopełnieniem. Pokazuje ona historię Auggiego Pullmana, ale przedstawioną z innej perspektywy. To trzy historie opowiedziane przez: Juliana, Charlotte i Christophera. Julian to szkolny rozrabiaka, Chistopher – najstarszy przyjaciel Auggiego i Charlotte – koleżanka ze szkoły.
Przyjaźń z Auggiem jest prawdziwym...

Piękne historie, godne polecenia

Dobry dodatek do dobrej książki :) Bardzo lubię tych drugoplanowych bohaterów. Dla osób, które lubią ,,Cudownego chłopaka" myślę, że będzie odpowiednia.

Ale się wciągnęłam... Wzruszające opowiadania. Gorąco polecam!

Po raz drugi miałam okazję przeczytania książki autorstwa R.J. Palacio jednakże tym razem jest to książka pod tytułem „Cudowny chłopak i ja. 3 cudowne historie”. Pierwszą historię opowiada Julian chłopiec, który znęcał się psychicznie nad Augustem Pullmanem. Niestety pani Albansa była bardzo niezadowolona z powodu przyjęcia Auggiego do szkoły w której była w radzie...

Przepiękna! Będę polecać wszystkim historię Auggiego, jego rodziny i przyjaciół ♡

Wspaniała i piękna.

"Życie jednego człowieka raz się schodzi, a raz rozchodzi z życiem drugiego"

Ta książka nie jest kontynuacją "Cudownego chłopaka", ale książką, która przedstawia losy trójki postaci związanych z Augustem. Ich losy przeplatają się z wydarzeniami znanymi z "Cudownego chłopaka". Tutaj, trzy krótsze historie, skupiają się na Julianie, Christopherze i Charlotte.
Tę dopowiedzenie głównej historii czytałam po angielsku - wydaje mi się, że jest nawet lepsze...

Bardzo podobała mi się ta pozycja, ponieważ jest świetnym uzupełnieniem historii o cudownym chłopaku. Pokazuje wydarzenia z punktu widzenia innych bohaterów, co dla mnie jest jak najbardziej na plus, ponieważ dzięki temu mogliśmy zobaczyć, co się dzieje w psychice dziecka, które musi zetknąć się z taką "innością" całkowicie na to nieprzygotowane. Godna polecenia dla fanów...

• 2018
  • 2019