Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.95 zł

kryminał, sensacja, thriller
literatura polska

Olga Rudnicka - Zbyt piękne

#komediaobyczajowokryminalna

Zuzana zaciąga kredyt i kupuje swój wymarzony dom, gdzie będzie mogła mieć psa, kota i ogród.

Tymoteusz, złota rączka kupuje stare domy, remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie, gdy na progu jego nowo nabytego domu staje Zuzanna i twierdzi, że to jej dom!

Gdy oboje orientują się,...

Książka wciągająca, mimo sceptycznego podejścia (bo wypożyczona za inną komedię kryminalną, tak na szybko), przeczytana w jeden wieczór (a może bardziej już noc...). Chichrałam się o trzeciej w nocy...
Książka prostej formy, a także prostego języka. Odpowiednia na chwilę relaksu, odprężenia, czy też na poprawę humoru.
Ja sama mogę bez problemu polecić!

2055

Na półkach: , , , ,

Polecam na poprawę humoru, na jesienną czy zimową chandrę, na wytchnienie między cięższymi tytułami. Dobra zabawa gwarantowana!

Książce na pewno nie można odmówić humoru, dodam że takiego całkiem na poziomie. Widać też, że wyszła spod ręki kobiety. Na pewno polecam dla chętnych na trochę relaksu.

Humor pani Olgi bardzo do mnie trafia...a perypetie głównych bohaterów powodują śmiech...nie wspominając już o kuracjuszkach z sanatorium ;) Podobno to jedna ze słabszych książek autorki...w takim razie...może być tylko lepiej!

Przeczytałam sporo książek Olgi Rudnickiej, ale "Zbyt piękne" wydaje mi się słabsze od innych pozycji tej autorki, trochę rozwleczone, z niezbyt interesującą fabułą.
Główni bohaterowie tej powieści czyli Zuzanna Cieplak i Tymoteusz Magnus są zmuszeni zamieszkać razem, ponieważ zostali oszukani przy zakupie domu. Łączy ich wspólny cel: odszukanie oszusta mieszkaniowego....

Autorka chyba nie do końca wiedziała, co pisze - kryminał, romans, obyczajówkę, rozprawkę, czy jeszcze coś innego. Wyszło momentami zabawnie, momentami męcząco. Jednorazowa lektura.

Olga Rudnicka daje nam sporą dawkę humoru, dobrej zabawy i pogmatwanych wątków.
Tym razem mniej kryminału a więcej obyczajówki.

Słabsza niż pozostałe książki Olgi Rudnickiej, które czytałam. Do tego dziwne zakończenie. Miałam wrażenie, że chyba opuściłam jakiś rozdział. Przeciętna książka, o której pewnie szybko zapomnę.

Jedna gwiazdka za interpretację w formie audiobooka. Trochę naiwna ale są momenty śmieszne. Do posłuchania w czasie spaceru jak znalazł.

1 070
  • 2018