rozwińzwiń

Trupów hurtowo trzech

Okładka książki Trupów hurtowo trzech Piotr Bojarski, Wojciech Chmielarz, Ryszard Ćwirlej, Bohdan Głębocki, Gaja Grzegorzewska, Joanna Jodełka, Michał Larek, Joanna Opiat-Bojarska, Olga Rudnicka, Marcin Wroński
Okładka książki Trupów hurtowo trzech
Piotr BojarskiWojciech Chmielarz Wydawnictwo: Media Rodzina kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
zbiór opowiadań

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Tylko połowa z opowiadań mnie zaciekawiła. Lepiej czyta się pełne książki autorów.

Zbiór lepszych lub gorszych opowiadań kryminalnych. Jest ciekawie i czasem zachęca do poszukania innych dzieł tych autorów, których dotychczas nie znałam.

Polecam!

Polecam!

Zbiór opowiadać najlepszych polskich autorów i autorek 💚 Niesamowita przygoda, trochę humoru, trochę intrygi, trochę wszystkiego 🤭 ale najważniejszy (jak dla mnie) jest cel powstania tej książki.. Otóż jest ona książka o charterze charytatywnym, wszystkie pieniądze ze sprzedaży pozycji przeznaczone zostały na budowę Domu Autysty w Poznaniu. Piękny jest, cudowna sprawa. Kochani jesteście wielcy

Niestety kolejny raz opowiadania niezbyt przypadły mi do gustu. Opowiadania raczej słabe i przedewszystkim mało ,,kryminalne”

Trudno jest ocenić tego typu książkę. Bardzo fajny pomysł by kupujący ją czytelnik przekazał w ten sposób swoje pieniądze na cel charytatywny. Moim zdaniem każdy znajdzie coś w tych opowiadaniach dla siebie. Mi najbardziej przypadły do gustu te opowiadania, które osadzone są w dawnych czasach.

Zbior opowiadan kryminalnych. Sa te lepsze i te gorsze. Ksiazka ok, naprawde ciezko cokolwiek wiecej powiedziec.

Każda pomoc drugiemu człowiekowi zasługuje na oklaski.
Na jeszcze większe owacje, jeśli pomaga się dzieciom. A jeśli sprawa tyczy się pomocy chorym dzieciom, to już wszystko pozamiatane, owacje, salwa honorowa, i odcisk dłoni w galerii sław.
Jednak to nie jest miejsce, w którym opisujemy pomoc innym, a pisanie.
No i tu sprawa się ciut rozjeżdża.
Mamy zbiór opowiadań 10 bardzo poczytnych polskich pisarzy, "kryminalistów".
Nooo to musi być hit. Musi być czytelniczy orgazm. A tu duuupa.
Otrzymujemy 10 słabych opowiadań. Zanim zabrałem się za napisanie tej recenzji, poczytałem opinie innych użytkowników, czy tylko mi się aż tak ta książka nie podobała, czy inni mają podobne wrażenie i podobne odczucia.
Jednak w przeciwieństwie do większości, nie dopatruję się żadnego opowiadania, które mógłbym nazwać dobrym, ba nawet żadnego nie ocenie na średnie. Wszystkie są słabe. Ani śmieszne, ani zabawne.
Po takim doborowym gronie spodziewałem się zacznie więcej, ale się zawiodłem...
Co nie zmienia stosunku do pisarzy. TU oceniam tylko i wyłącznie tę książkę. Tylko ten zbiór opowiadań.
3/10 za akcje charytatywną i za zebranie tylu pisarzy w jeden zbiór.

Każda pomoc drugiemu człowiekowi zasługuje na oklaski.
Jednak to nie jest miejsce, w którym opisujemy pomoc innym, a pisanie.
No i tu sprawa się ciut rozjeżdża.
Mamy zbiór opowiadań 10...

Zbiór opowiadań kilku autorów jednych bardziej lub mniej znanych mojej osobie. Nie jest to bardzo ciężka lektura. Krótkie utwory są napisane czasem z humorem. Jest tu krew, morderstwo ale nie ma tu seryjnych zabójców. Moją ulubioną historyjką jest opowiadanie o sznurówkach.

Całkiem fajny zbiór opowiadań. Ale jak to bywa, niektóre opowiadania były lepsze, niektóre gorsze. Według mnie historia Wojciecha Chmielarza była świetna! Oprócz tego podobały mi się jeszcze opowiadania Piotra Bojarskiego, Michała Larka, Gai Grzegorzewskiej i Joanny Opiat-Bojarskiej. Warto przeczytać, chociażby po ty by zapoznać się ze stylem pisania autorów. A i pieniążki ze sprzedaży książki przeznaczone są dla Domu Autysty.

• 2018
  • 2019
  • Kryminał
  • Chcę w prezencie
  • 2017
  • E-book

Dodaj cytat z książki Trupów hurtowo trzech