Przewodnik literacki po Łodzi

Okładka książki Przewodnik literacki po Łodzi
Katarzyna BadowskaKarolina Kołodziej Wydawnictwo: Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju „Regio” albumy
albumy
Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju „Regio”
2017-12-12
2017-12-12

Okładka książki 70 lat Uniwersytetu Łódzkiego w przestrzeni miejskiej Łodzi (1945-2015) Karolina Kołodziej, Maciej Kronenberg
Ocena 0,0
70 lat Uniwers... Karolina Kołodziej,...
Okładka książki Spacerkiem po Łodzi Iwona Cała, Aleksandra Jonas, Karolina Kołodziej, Maciej Kronenberg
Ocena 6,5
Spacerkiem po ... Iwona Cała, Aleksan...