70 lat Uniwersytetu Łódzkiego w przestrzeni miejskiej Łodzi (1945-2015)

Okładka książki 70 lat Uniwersytetu Łódzkiego w przestrzeni miejskiej Łodzi (1945-2015)
Karolina KołodziejMaciej Kronenberg Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego historia
historia
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2015-01-01
2015-01-01
Łódź architektura Uniwersytet Łódzki
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Przewodnik literacki po Łodzi Katarzyna Badowska, Karolina Kołodziej
Ocena 7,8
Przewodnik lit... Katarzyna Badowska,...
Okładka książki Spacerkiem po Łodzi Iwona Cała, Aleksandra Jonas, Karolina Kołodziej, Maciej Kronenberg
Ocena 6,3
Spacerkiem po ... Iwona Cała, Aleksan...