Ta dziewczyna

Albatros
Albatros
kryminał, sensacja, thriller
2018-02-15

Na pewno nie jest to thriller. Pomysł banalny i i raczej cała fabuła mało zaskakująca. Jednak czyta się dobrze a historia wciąga. Złapałam się na tym, że nie wiedziałam w końcu komu kibicuję. Zarówno mama jak i dziewczyna to czarne charaktery i żadna z nich nie wzbudza sympatii.

Mam nie lada problem by ocenić tę książkę. To bardziej obyczajówka z wątkiem psychologicznym niżeli thiller, także fani gatunku mogą poczuć się zawiedzeni. Mimo wszystko historię czytało mi się dobrze. Fabuła jest ciekawie poprowadzona i trzyma w napięciu. Największe zastrzeżenie mam do finału. Spodziewałam się czegoś wymyślniejszego. Warto dać jej szansę.

Za lekki na thriller . Dlatego dla mnie słaba książka . Ale czytało się dość fajnie. Zakończenie też nie urwało .... he he

Średnia jeżeli chodzi o thriller, trochę lepsza jako dramat obyczajowy. Jednak dobrze się czytało, na nudne wieczory w sam raz.

Bardzo dobra. Przerażająca jest teściowa kochająca nadopiekuńczo syna , jednak przerażająca jest dziewczyna z takim charakterem jak bohsterka.

3/4 książki słuchałam w audiobooku i wtedy uważałam, że jest całkiem spoko, ale ostanie 100 stron czytałam i to była cholernie nudna masakra.
Na pewno nie nazwałabym tego thrillerem,
a bardziej dramatem obyczajowym. Ogólnie kłamstwa i zagrywki, które się pojawiły, były spoko, ale nie wzbudzały emocji. Zresztą jak cała książka. Mam wrażenie, że była za bardzo rozwleczona, a...

Faktem są opinie,że ksiązka jest dosyć przewidywalna,zwłaszcza pod koniec, ale mimo wszystko bardzo przyjemnie się ją czyta :) jest intryga i mrok, no i jakże aktualny zawsze temat- teściowa :D
Polecam, trzyma w napięciu :)

Dziewczyna, chłopak oraz jego matka układ znany i relacje znane jak świat. Zakompleksiona swoim pochodzeniem dziewczyna poznaje bogatego i dobrze ustawionego chłopaka, który jest oczkiem w głowie swojej matki. Robi wszystko by owinąć go sobie wokół palca i korzystać z jego dobrodziejstw złotej karty...jakby powiedział to mój tata chce się bawić a nie ma za co 😂 Czy wygra...

Jedno co można powiedzieć na pewno to to, że szarga nerwy, a o to chodzi w tym gatunku. Psychologicza emocjonalna huśtawka kobiet nie mogących zająć odpowiedniego miejsca w życiu mężczyzny.

Ciężko mi się czytało. Cherry i Laura drażniły mnie . Spodziewałam się lepszej historii

1 915
    1 149