Dyskusje o książce Powrót. Ojcowie, synowie i kraj pomiędzy nimi

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Awito, skoro ponowne zetknięcie z prozą Tanizakiego tak Cię zachwyciło, to koniecznie sięgnij po Klucz! Wg mnie to znacznie doskonalsza wersja Miłości głupca, bo w Kluczu poznajemy b. dokładnie 2 strony miłosnej relacji, które komunikują się ze sobą w niezwykle...
3 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2018 roku
Aż z ciekawości wracam do poprzedniego roku. Przeczytałam 39 książek. Nie jest to jakaś zawrotna ilość, ale mnie nie dziwi. W wolnym czasie potrafię robić miliard innych rzeczy, więc czytanie książek często mi nie wychodzi. 7 z tych książek to kodeksy i publikacje typowo prawnicze (czyli - nauka na studia). Jedna to podręcznik do ekonomii (którego serdecznie nie polecam)...
Czytamy w weekend
@RudaDolnośląska, Dziękuję za podpowiedzi. Drążę temat czytników tak długo, że chyba trzeba będzie wreszcie coś kupić :)
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2019)
Z biblioteki:  Wada  Zranić marionetkę Zakupy:  Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak  Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy  Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (kwiecień 2018)
Imieninowe prezenty książkowe!  iusz Geniusz  Dżentelmen w Moskwie Dżentelmen w Moskwie  Mały Przyjaciel Mały Przyjaciel  Zapomniany Legion
6 lata temu
Pokazuje 6 z 8