Justyna MizeraKrzysztof Mizera Wydawnictwo: Galaktyka sport
Galaktyka
sport
2017-10-27

Jeśli ktoś słyszał o ludziach, którzy wydają książki tylko po to żeby się wypromować, to mamy idealny przykład.

Strata czasu

Bardzo wartościowa. Krótko, zwięźle, jasno i w sposób uporządkowany. Warto ją mieć. Polecam!

Informacje bardzo podstawowe , jak dla mnie , początkującego w zdrowym żywieniu idealne .
Jest trochę technicznego języka ale nie za dużo , raczej język przystępny dla amatora .
Tytuł wydaje mi się być trochę na wyrost w porównaniu z info w środku książki , jest to zbiór nie dużej ilości informacji raczej pobieżnie i dość ogólnie opisanych .
Pozycja dla początkujących .

Dietetyka sportowa to bardzo wartościowa pozycja. Przepełniona konkretną wiedzą na temat odżywiania wniesie dużo dobrego w życie każdej aktywnej osoby. Dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem? Może biegasz kilka maratonów rocznie? Nie ma to znaczenia ponieważ każdy, bez względu na poziom zaawansowania znajdzie w tym kompendium coś cennego dla siebie. Rozdziały...

Jako wprowadzenie do dietetyki sportowej książka wypada dość słabo w porównaniu do innych pozycji na rynku np. Żywienie w sporcie - Anita Bean. Tematy poruszone zostały dość oszczędnie, przytaczając od czasu do czasu jakąś nowinką z badań. Jeśli ktoś szuka w niej kompletnego podejścia do tematu diety i trenowania w czasie odchudzania to się zawiedzie (zawiera tylko kilka...

Świetnie napisana książka, wszystko dokładnie opisane i wyjaśnione.
Czekam na kolejną książkę ich autorstwa !

Bardzo ciekawa pozycja zarówno dla dietetyków po studiach, jak i dla osób które chcą wiedzieć jak działa organizm sportowca.
Czytając tą książkę porównywałem ją do innych pozycji dietetycznych i nasuną się prosty wniosek - można prostym językiem opisać bardzo trudne zagadnienia. Każde pojęcie wprowadzane do tej książki jest tłumaczone na prostszy język - zrozumiały dla...

Dobra książka,wiele cennych informacji,chociaż brakuje paru aspektów takich jak wyliczenie zapotrzebowania kalorycznego.
Dla głodnych wiedzy godna polecenia.

Ksiązka napisana bardzo przystępnym językiem i szybko się czyta , jednak spodziewałem się dużo więcej wyżej wymieniona pozycja to stanowczo za mało by ułożyć sobie diete, poza tym wychwalanie autorów na koniec każdego rozdziału jest troche irytujące.

Wiedza zgłębiona, daje pewne podstawy.

• Dietetyka
  • 2018