Grzesznica

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Ta książka na pewno na długo pozostanie w mojej pamięci :) Polecam bardzo

Ta książka na pewno na długo pozostanie w mojej pamięci :) Polecam bardzo

Słaba jak herbata z trzeciego parzenia. Trzeba sobie zrobić listę nazwisk i przezwisk i opisać kto jest kim bo inaczej można się pogubić. Ja się poddałam i oddałam do biblioteki nie przeczytawszy do końca.

Fantastyczna książka, z jednej strony non stop trzyma w napięciu, ciągle coś się dzieje, z drugiej strony pełna cierpienia, emocji, ciężkich traumatycznych przeżyć z dzieciństwa które odcisnęły ogromne piętno na dalszym życiu głównej bohaterki.
‌Autorka po mistrzowsku bawi się z czytelnikiem, ciągle wodząc nas za nos, nie jesteśmy pewni co jest prawdą a co kłamstwem. Polecam!!

Bardzo słabiutki thriller psychologiczny. Książka miała potencjał, niestety zatarła go nuda, liczne opisy i wolno tocząca się akcja albo i nawet akcji brak... Nie polecam, chyba że ktoś ma problemy z zaśnięcie, to się nada

Wciągająca powieść bardziej thriller psychologiczny niż kryminał. Patologia, dramat i psychologia i większość w głowie Cory. Wciąga i nie odrywasz się od książki.

Książka, która totalnie mnie zmieszała. Przez to, że czytałam ją tak długo, to zdążyłam już zapomnieć początkowe fragmenty, a tutaj jest to ważne, by jednak wszystko dokładnie pamietać.

Mimo to książka była bardzo interesująca, a przede wszystkim zawiła. Żałuję trochę tego, że nie przeczytałam jej w ciagu jednego lub dwóch dni.

Doskonała książka! Bardzo bardzo polecam :)

Doskonała książka! Bardzo bardzo polecam :)

Znałam serial, więc fabuła książki nie była dla mnie zaskoczeń, brakowało mi niepewności i dreszczyku emocji. Aczkolwiek pomysł i wykonanie, na wielki plus.
Cora z mężem i synkiem spędza beztroski dzień nad jeziorem. Nagle rzuca się na obcego mężczyznę i po prostu go morduje. Co się stało z Corą? Czemu ta spokojna dziewczyna dokonuje tak strasznej zbrodni na oczach najbliższych? Prawdy o Corze i jej przeszłości, próbuje dowieść dociekliwy policjant. Krok po kroku zyskuje zaufanie osadzonej i odkrywa przerażającą rodzinną historię, która stoi za młodą dziewczyną...
Ci, co nie znają serialu, z pewnością będą zadowoleni z lektury.

Uwielbiam takie książki!!

"Grzesznica"  to powieść, która niesamowicie mnie wciągnęła. Już dawno nie czytałam tak zagmatwanego, "pokręconego", oczywiście w dobrym znaczeniu tego słowa, i kompletnie nieprzewidywalnego thrillera.
Świetnie skonstruowana intryga.

Fabuła obejmuje dwie płaszczyzny czasowe - czasy obecne oraz wspomnienia głównej bohaterki. Płaszczyzny te prznikają się, a granice pomiędzy prawdą, półprawdą i kłamstwem są ledwo dostrzegalne.
Ośmiele sie napisać, że autorka jest mistrzynią w ilości podrzucanych fałszywych tropów, niedopowiedzeń,  tajemnic oraz kłamstw umieszczonych na jednej stronie. Powiem szczerze można się pogubić w tym co jest prawdą, a co kłamstwem.
Grzesznica to książka, w której nie szukamy mordercy, ponieważ morderca jest nam znany od samego początku. Wraz z Szefem próbujemy, pośród tony kłamstw głównej bohaterki odnaleźć choć gram prawdy i dojść do motywu tej zbrodni.

Warto przeczytać tę książkę.

Uwielbiam takie książki!!

Świetnie skonstruowana intryga.

Byłam strasznie ciekawa Grzesznicy. Mimo iż nie mam dobrych wspomnień z thrillerami psychologicznymi nie wiedzieć czemu na ten wyjątkowo się napaliłam. Szkoda, że nie wyszło...
Cora spędza czas ze swoim mężem i dzieckiem nad wodą. Nagle z niewiadomych przyczyn śmiertelnie rani mężczyznę, który kilka metrów obok opalał się ze swoją świeżo upieczoną żoną i ich znajomymi. Co kierowało kobietą? Jaki był jej motyw? Czy rzeczywiście uznanie jej za niepoczytalną jest dobrą diagnozą?
Tak wiele razy zawiodłam się na thrillerach psychologicznych, że powinnam już je sobie dawno odpuścić. Ale potem myślę sobie, że gorzej być nie może i... No niestety może. Tą książkę przepełniała nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Już w połowie nie pamiętałam kim jest główna bohaterka i co zrobiła. Żeby tego było mało jestem świeżo po przeczytaniu książki i nadal nie wiem dlaczego Cora zabiła tego mężczyznę. Tak to już jest z tym gatunkiem. Jeżeli nie zainteresuje nas główna postać i to, czym się kierowała zabijając, nie ma szans, by pamiętać o tej lekturze przez następne miesiące. A tym bardziej wystawiać jej dobrą notę. Nie ma bata, muszę czym prędzej zobaczyć serial, by się w końcu dowiedzieć o co kaman. Ode mnie 4/10.