Conviction

Okładka książki Conviction
Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Consolation Duet (tom 2) Seria: The Salvation Series literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2017-11-01
Data 1. wydania:
2015-05-27
Kinga Markiewicz

Powieść wspaniała, aczkolwiek w pewnym momencie ma w sobie za dużo lukru. W ogólnym rozrachunku warta przeczytania.

Druga część nie zawiodła! Czytałam ją z zapartym tchem i nie marzyłam o niczym innym, jak poznaniu dalszej części historii tej dwójki. Tego, co wydarzyło się w tej części nie przewidziałabym, jestem naprawdę mile zaskoczona. Polecam!

Nie lubię książek z trójkątami w tle...niestety...cały czas czułam irytację...ciągłe spięcia miedzy bohaterami...wątpliwości...szantaże...to nie dla mnie...Zmęczyłam się...

Trochę słabsza niż pierwsza część. Spodziewałam się tam większych emocji, że mąż będzie walczył, że ona będzie się miotać, a on nie odpuści. A tu ona szybko podjęła decyzję i już nic więcej się tam nie zadziało oprócz sielanki. Według mnie było płytko, ale polubiłam bohaterów i cieszę się, że wybrała ten ideał 😃

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zakochałam się w Liamie 🙈 polecam!

Zakochałam się w Liamie 🙈 polecam!

Corinne Michaels "Consolation" & "Conviction" 🌸🌻

Dwudziestosiedmioletnia Natalie (Lee dla przyjaciół) otrzymuje najgorszą wiadomość, jaką może kiedykolwiek mieć wojskowy małżonek: jej mąż Aaron zginął w akcji. Sześć miesięcy później najlepszy przyjaciel Aarona, Liam Dempsey wraca do miasta. Tragedia kompletnie nim wstrząsnęła i wie, że musi wkroczyć i pomóc Natalie, tego właśnie chciałby Aaron.
Aaron był pierwszą i jedyną miłością Lee, a Liam ledwo może uwierzyć, że zakochuje się w żonie swojego najlepszego przyjaciela.

Naprawdę podobała mi się ta historia. Realistyczne postacie, przepełniał ich ogromny smutek ale próbowali iść dalej, są ostrożni i szanują pamięć Aarona. Liam powoli zaczyna przywracać Natalie do życia i pomaga jej poskładać życie z powrotem w całość. Sprawia, że ​​czuje się cała i bezpieczna. Zaczynają się rozwijać między nimi uczucia, które są bardzo nieoczekiwane. Nie planują tego, ale zakochują się w sobie. Liam jest takim dobrym człowiekiem i tak kochającym Natalie i jej córkę.

Ta druga część zaczyna się zaraz po zakończeniu pierwszej. Po wielkim ujawnieniu wszystko zależy od Natalie, musi zdecydować, w którą stronę chce iść. Czy tym razem uda im się znaleźć sposób na szczęście?

Ta książka zabierze Cię w podróż pełną emocji!

Corinne Michaels "Consolation" & "Conviction" 🌸🌻

Kocham tę serię! Musicie to przeczytać !
Właśnie przed chwilą wersję papierową ksiązki wrzuciłam do koszyka ! Będę do niej wracać! Obiecuję! Cudowska, wspaniała ,idealna !

Kocham tę serię! Musicie to przeczytać !

No i po zakończeniu poprzedniej części liczyłam na wielkie BUM!! A tu d..... Znowu fajnie się zapowiadało ale niestety znowu bez szału.. ocena będzie taka sama jak w poprzedniej części ponieważ poziom ten sam.

Po przeczytaniu pierwszej części pisałam, że zabrakło mi emocji. Teraz z całym przekonaniem stwierdzam, że dostałam cały wachlarz emocji. Oczywistym jest również fakt, że można zakochać się w Liamie:)

Ileż w tej książce było emocji! Świetnie się czytało, cudowna historia, zaskakujące wątki pełne łez i te cudowne, przy których się rozpływasz..... Bardzo polecam!