Conviction

Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Consolation Duet (tom 2) Seria: The Salvation Series literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2015-05-27
Kinga Markiewicz
Szósty Zmysł
Consolation Duet (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Kinga Markiewicz
The Salvation Series

No i po zakończeniu poprzedniej części liczyłam na wielkie BUM!! A tu d..... Znowu fajnie się zapowiadało ale niestety znowu bez szału.. ocena będzie taka sama jak w poprzedniej części ponieważ poziom ten sam.

Po przeczytaniu pierwszej części pisałam, że zabrakło mi emocji. Teraz z całym przekonaniem stwierdzam, że dostałam cały wachlarz emocji. Oczywistym jest również fakt, że można zakochać się w Liamie:)

Ileż w tej książce było emocji! Świetnie się czytało, cudowna historia, zaskakujące wątki pełne łez i te cudowne, przy których się rozpływasz..... Bardzo polecam!

super historia, bardzo dobrze napisana, wzruszająca

Jeśli pisałam przy pierwszej części, że była emocjonalna, to w drugiej odsłonie, wychodzimy uczuciami poza skale!
Kiedy w końcu Liam i Lee odnajdują drogę wspólnego szczęścia, los śmieje im się prosto w oczy i sprowadza do życia uznanego za zmarłego w misji męża Lee. Świat staje w miejscu, a wszystkie rany znowu się otworaja. Lee staje przed wyborem pomiędzy miłością z...

Pełna emocji i wzruszeń a przy tym zabawna. Bohaterowie od początku wiedzą czego chcą i nie boją się walczyć o miłość. Wspaniałe dialogi pomiędzy głównymi i pobocznymi bohaterami, wszystko w punkt. Miłość Liama do małej Arabel wzruszająca do łez.

Po przeczytaniu 1 tomu chciałam jak najszybciej zabrać się za drugi. I muszę przyznać, że tym razem też się nie rozczarowałam. Druga część jest równie mocno emocjonująca co pierwsza. Może momentami jest trochę cukierkowo, ale czasami fajnie jest przeczytać coś pokrzepiającego i dającego nadzieję, a w "Conviction" to właśnie mamy. Liam jest zdecydowanie moją ulubioną...

Zarąbista tylko chusteczki muszą być . Naprawdę trzeba je przeczytac

Bałam się przeczytać tę część bo miałam wrażenie że źle sie to wszystko skończy ale w końcu ciekawośc wzięła górę
Można mówic że wszystko jet tam cudowne i piekne czasami może nawet zbyt piękne ale dla mnie było w sam raz na oderwanie się od codzienności.
Szybko sie czyta i można sie przy niej usmiechnąć.

No nie. Jestem zawiedziona. Wyszła z tego mdła obyczajówka. Bez napięcia, bez akcji. Liam jest zbyt cukierkowy.
Tyle gwiazdek bo czytało się szybko.

Dyskusje

1 448