Pan Wyposażony

Okładka książki Pan Wyposażony Lauren Blakely
Okładka książki Pan Wyposażony
Lauren Blakely Wydawnictwo: Editio Cykl: Big Rock (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Big Rock (tom 1)
Editio Red
Big Rock
Editio
2018-01-11
2018-01-11
2016-01-06

Słyszałam parę świetnych opini na jej temat i chociaż nie spodziewałam jakiejś ambitnej lektury to i tak się zawiodła,bo dostałam historie tak kompletnie oklepana,że az nuda.....
Książka ma około 230 stron a opisy wspolzycia głównych bohaterów zajmują po 10 stron prawie...   🙈😅
Dla mnie to była trochę strata czasu...

Dla mnie to była trochę strata czasu...

Dla mnie jest po prostu słaba. Nic porywającego, żadnych ciekawych akcji czy emocji. Po prostu historyjka, nikomu bym nie poleciła.

Ciekawa

Ciekawa

Przyjemne czytajło. Bez większych uniesień. Zero jakiś większych dram czy senacji. Just ok ;)

Ksiazka spoko ale nie jakieś wow. Historia fajna ale bez polotu. Przewidywalna

Ksiazka spoko ale nie jakieś wow. Historia fajna ale bez polotu. Przewidywalna

Szybka łatwa i przyjemna książka na wieczór do winka
Polecam

Szybka łatwa i przyjemna książka na wieczór do winka
Polecam

NARRACJA: oczami Bohatera
RAMY WIEKU BOHATERÓW: ok 25
OPINIA: Ciekawa, fajna ale chyba to nie był moment dla mnie na czytanie tej książki bo jak nie ja czytałam ją 5 dni (a jak dla mnie książka dobra to max 2 ;))

NARRACJA: oczami Bohatera
RAMY WIEKU BOHATERÓW: ok 25

"Pan wyposażony" - Lauren Blakely

"Rozmiar nie ma znaczenia" - to główne motto dla tych panów gdzie natura nie zadziałała na ich korzyść 😜
Spenser nie ma tego problemu. Jak sam tytuł sugeruje,jest porzadnie wyposażony ! A to sprzyja jego podbojom łóżkowym.
Młody,przystojny,zaradny, bawidamek ,który nie ma w planach się ustatkować!
Wychowywał się w porządnej,kochającej się rodzinie. Jego rodzice to jublierzy z długim stażem. Lecz przyszedł czas na zasłużoną emeryturę,dlatego chcą sprzedać swoją markę. Na reszcie, zdobywają porządnego klienta . Klienta bardzo wymagającego , który nie chce żadnych wokół siebie skandali.
Chłopak na prośbę ojca,przez tydzień musi stać się porządnym mężczyzną ,najlepiej z przykładną narzeczoną u boku.O przysługę prosi swoją najlepszą przyjaciółkę,a zarazem wspólniczkę Charlotte. Bo czy jest ktoś, kto zna go lepiej niż ona?
Na początku wszystko idzie zgodnie z planem , ale gdy uczucia zaczynają wkradać w tą relację, wszystko zaczyna się komplikować.

"Pan wyposażony" - Lauren Blakely

Młody,przystojny,zaradny, bawidamek ,który nie ma w planach się ustatkować!
Wychowywał się w porządnej,kochającej się...

Bardzo lekka lektura na jeden wieczór. Polecam przy winku ;)

Bardzo lekka lektura na jeden wieczór. Polecam przy winku ;)

Sweet Love story, o tym jak przyjaźń zamienia się w miłość.
Polecam! ;)

Sweet Love story, o tym jak przyjaźń zamienia się w miłość.
Polecam! ;)

• Przeczytane 2018