Pasztetowe wakacje

Skrzat
2017-10-18
2017-10-18
humor sensacja detektyw

Mocno takie sobie, momentami śmieszne, jednak najgorszy jest chaos i wydarzenia rozgrywające się znikąd. Dobre dla zabicia czasy, jednak nic więcej.

Lekki kryminał dla młodszego czytelnika. Napisany poprawnie, jednak przedstawiona intryga nie porywa i ma pewne niespójności. Książka powinna się sprawdzić dla dzieci i młodzieży, starszy czytelnik może być rozczarowany.

• 2018
  • Stoi na półce
  • 2019
  • Brak
  • Są w Bule
  • 2. Posiadam
  • Kryminał

Dodaj cytat z książki Pasztetowe wakacje