Magic Eclipse

Okładka książki Magic Eclipse Ella Summers
Okładka książki Magic Eclipse
Ella Summers Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Dragon Born Shadow World (tom 1) Seria: Dragon Born fantasy, science fiction
Dragon Born Shadow World (tom 1)
Dragon Born
Kindle Edition
2016-09-15
2016-09-15
fantasy dragon urban fantasy paranormal

Po poprzednim tomie cyklu "Dargon Born Serafina" sądziłam, że to koniec historii Sery. Później - kiedy przeczytałam zapowiedź nowej książki, pomyślałam że autorka próbuje na siłę przedłużyć dobrze sprzedającą się serię. Dopiero po pewnym czasie zrozumiałam, że istnieje nierozwiązany problem z jakim autorka musiała się zmierzyć, a który nie zostałby przekonująco rozwiązany bez tego rodzaju kontynuacji. Chodzi tu oczywiście o przezwyciężenie nienawiści pomiędzy magami a smokami.

Akcja "Magic Eclipse" osadzona jest w większości w świecie, jaki nastąpił po magicznym zaklęciu - w świecie w którym magowie walczą ze smokami, a starzy sprzymierzeńcy nie pamiętają o łączących ich wcześniej więziach.

Kai jest teraz komandorem sił zbrojnych magów w Północnej Ameryce, dowodząc oddziałami krzyżowców mających za zadanie usuwać smoki, a Sera stojąc po przeciwnej stronie barykady - awansowała na zastępcę "Księcia".

Nie darzą siebie zaufaniem, ale odczuwają emocje wobec siebie, które starają się ignorować ze względu na prowadzoną wojnę.

Polecam fanom cyklu!

Dodaj cytat z książki Magic Eclipse