Kup teraz - 14 ofert w cenie od 23.23 zł do 33.47 zł

Ewa Zdunek Wydawnictwo: W.A.B. literatura piękna
W.A.B.
literatura piękna
2017-11-08

Sztampowa, przewidywalna, śmieszna tylko dla 'ałtorki'. Szczególnie irytująca nieprawdopodobnymi, kuriozalnymi sytuacjami.
Typowe, babskie czytadło na poziomie Pani Halinki z warzywniaka. Strata czasu, więc pomęczyłam się do 40 strony (uff!!), i porzuciłam. Książkę odradzam, bo uwłacza inteligencji. Jesli Pani ałtorka chciała dorównać mistrzyniom gatunku, jak Joanna...

Jak zawsze się nie zawiodłam 😊 trzeci tom przygód wróżki Emilii. Profesjonalna wróżka, która próbuje odmienić swoje życie, porzuca karierę i chwilowo pomaga w rodzinnej firmie połączeniu pralni i ...zakładu pogrzebowego 😉😂 przezabawna i wciągająca. POLECAM!!! 📖📚

Książka byle jaka. Nudna i przewidywalna.

Tę książkę przeczytałam, bo została mi polecona. Ale okazała się fajną opowieścią o przygodach Emilii i jej rodziny oraz znajomych. Taka fajna, nie za długa historia ;)

Wróżka mimo woli jest to książka, która zagościła na wielu półkach , więc i ja się na nią skusiłam 🤗.
Autorka prezentuje nam świetna opowieść, którą szybko i przyjemnie się czyta.
Opisuje życie, a raczej rok z życia wróżki Emilii. Mieszka ona w kamienicy gdzie dzieją się tam przeróżne rzeczy. Emilia mimo tego, że jest wróżka z powołania nie jest przekonana co do tego....

Na półkach: , , , ,

Na ogół nie interesuję się ezoteryką i tego typu sprawami, po pozycję sięgnęłam jednak, ponieważ zainteresował mnie opis z tylnej części okładki. Wydawać by się mogło, że tak zabawną i króciutką pozycję można przeczytać co najwyżej w dwa wieczory, no ale cóż. Jakież było moje rozczarowanie. Otóż książkę męczyłam ponad tydzień. 'Żarty' wcale nie były zabawne, bohaterowie...

„ Wróżka mimo woli” pani Ewy Zdunek kompletnie mi się nie podobała. Niby sama w sobie może i była ciekawa. Jednakże nie dla mnie. Sama w sumie nie wiem dlaczego. Może dlatego, że nie pasuje mi połączenie świata wróżek i instytucji kościoła. Bądź ciągłe pojawianie się nieboszczyków, którzy dziwnym trafem zostali wyciągnięci z grobów i byli oni bardzo często pozbawieni...

Dawno nie czytałam tak zabawnej (czarny humor) i zwariowanej książki! "Wróżka.." rozłożyła mnie na łopatki. Znikające trumny, wędrujące trupy, pojawiające się buty.... Super klimat na poprawę nastroju. Dawka optymizmu i duża doza przyjemności- bez recepty i konsultacji z lekarzem!

Zakład pogrzebowy i pralnia to tam chce nasza bohaterka chwilowo złapać oddech. nim podejmie decyzje co dalej.... na szczęście magi tu nie ma, ale jest szczypta czarnego humoru - tak zwariowanej książki dawno nie czytałam ;)I cieszę się że przeczytałam ją jako pierwszą, bo po pierwszej części raczej bym kolejnych nie czytała ;)

Czarny humor w najlepszym wydaniu, nieodpowiednia dla ludzi, kórzy nie potrafią śmiać się z siebie.

• 2018
  • Egzemplarz recenzencki