Okładka książki Materializm kontra ezoteryka. Drugie pokolenie pozytywistów wobec spraw „nie z tego świata”
Ksenia Olkusz Wydawnictwo: Ośrodek Badawczy Facta Ficta Seria: Seria monograficzna Ośrodka Badawczego Facta Ficta ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Seria monograficzna Ośrodka Badawczego Facta Ficta
Ośrodek Badawczy Facta Ficta
2017-01-01
2017-01-01
Ezoteryzm ezoteryka Materializm mediumizm Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu spirytyzm

Okładka książki Groza i postgroza Ksenia Olkusz, Barbara Szymczak-Maciejczyk
Ocena 7,0
Groza i postgroza Ksenia Olkusz, Barb...
Okładka książki Creatio Fantastica nr 1 (58) 2018 – Fantastyka miejska Adam Barcikowski, Sylwia Borowska-Szerszun, John Crowley, Stefan Ekman, Magdalena Gancarczyk, Elana Gomel, Marcin Jamiołkowski, Jacek Jarecki, Wiktoria Król, Katarzyna Kubacka, Luiza Leszczyńska, Wiktor Magdziarz, Krzysztof M. Maj, Sarai Mannolini-Greenwood, Leigh McLennon, Mika Modrzyńska, Ksenia Olkusz, Pafnucy Rzeszutko, Elliot Star, Barbara Szymczak-Maciejczyk, Audrey Taylor, Aleksandra Wojtaszek, Anna Wołosiak-Tomaszewska, Magdalena Wąsowicz, Konrad Zielonka, Michał Łukowiak
Ocena 8,0
Creatio Fantas... Adam Barcikowski, S...
Okładka książki Ksenologie Maria Banaś, Michał Bomastyk, Barbara Braid, Anna Bugajska, Kamil Exner, Artur Hellich, Filip Jankowski, Aneta Jurzysta, Maria Kasprzak, Aleksandra Korczak, Anna Korzeniowska-Bihun, Dorota Kudyba, Sławomir Kuźnicki, Mariola Lekszycka, Kinga Ludwik, Krzysztof M. Maj, Klaudia Muca, Ksenia Olkusz, Paulina Orłowska, Olga Osińska, Maria Rudnicka, Barbara Szymczak-Maciejczyk, Agnieszka Urbańczyk, Agnieszka Więckiewicz, Agnieszka Wójtowicz-Zając, Ewa Zwolak
Ocena 10,0
Ksenologie Maria Banaś, Michał...
Okładka książki Facta Ficta Journal of Theory, Narrative & Media, 1 (1) 2018: Widmontologie Marta Czapnik, Marek Golonka, Anna Gryglaszewska, Maciej Kałuża, Monika Kowalska, Michał Kłosiński, Jakub Momro, Anna Niewiadomska, Ksenia Olkusz, Wiesław Olkusz, Frank M. Raddatz, Remigiusz Ryziński, Szymon Trusewicz, Wiktoria Wojtyra, Magdalena Łachacz
Ocena 10,0
Facta Ficta Jo... Marta Czapnik, Mare...
Okładka książki Creatio Fantastica nr 1 (56) 2017 – Fantastyka młodzieżowa Magdalena Białek, Izabela Budzyńska, Anna Bugajska, Anita Całek, Szczepan M. Całek, Marcin Chudoba, Sven Dwulecki, James Patrick Kelly, Aleksandra Korczak, Sławomir Kuźnicki, Bartosz Kłoda-Staniecko, Krzysztof M. Maj, Adam H. A. Michniewicz, Antoni Nowakowski, Ksenia Olkusz, Adam Podlewski, Ewelina Rąbkowska, Maciej Skowera, Katarzyna Slany, Barbara Szymczak-Maciejczyk, Igor Teper, Krzysztof Wroński, Tomasz Wójcik, Piotr Zawada, Urszula Łosiowska
Ocena 10,0
Creatio Fantas... Magdalena Białek, I...