Secesja - Grafika

Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe
1991-01-01
1991-01-01
grafika secesja sztuka

Okładka książki Muzeum Narodowe w Warszawie Grażyna Bastek, Ryszard Bobrow, Elżbieta Charazińska, Iwona Danielewicz, Witold Dobrowolski, Dorota Folga-Januszewska, Danuta Jackiewicz, Joanna Kilian, Małgorzata Kochanowska-Reiche, Ewa Micke-Broniarek, Bożena Mierzejewska, Katarzyna Nowakowska-Sito, Monika Ochnio, Joanna Popkowska, Andrzej Reiche, Aleksandra Sulikowska, Joanna Tomicka, Janina Wiercińska, Krzysztof Załęski (historyk sztuki), Antoni Ziemba, Anna Żakiewicz
Ocena 6,0
Muzeum Narodow... Grażyna Bastek, Rys...