Ludzie w Auschwitz

Halina Jastrzębska-SmolagaHerman Langbein Wydawnictwo: Wydawnictwo Państwowego Muzeum w Oświęcimiu biografia, autobiografia, pamiętnik
Menschen in Auschwitz
Menschen in Auschwitz
biografia, autobiografia, pamiętnik
Jan Parcer
Auschwitz-Birkenau

Bardzo ciężkie 734 strony. Zwykle nie piszę artykułów o pojedynczych książkach i nie przepadam jak ludzie na LC w opinii zamieszczają linki do blogów zamiast opinii, ale po tej lekturze jest mi tak bardzo ciężko na sercu i duszy, że nie mam już siły napisać nic więcej niż to, co już napisałam: https://statekglupcow.pl/2018/09/10/1-10-wspomnienia-z-auschwitz-ludzie-w-auschwitz/

• Chcę w prezencie
  • II wojna światowa