People in Auschwitz

Okładka książki People in Auschwitz
Herman Langbein Wydawnictwo: Auschwitz-Birkenau State Museum Seria: Testimonies from Auschwitz biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Data 1. wydania:
2017-01-01
angielski
Harry Zohn
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Ludzie w Auschwitz Halina Jastrzębska-Smolaga, Herman Langbein
Ocena 8,8
Ludzie w Ausch... Halina Jastrzębska-...

więcej Więcej

Bardzo ciężkie 734 strony. Zwykle nie piszę artykułów o pojedynczych książkach i nie przepadam jak ludzie na LC w opinii zamieszczają linki do blogów zamiast opinii, ale po tej lekturze jest mi tak bardzo ciężko na sercu i duszy, że nie mam już siły napisać nic więcej niż to, co już napisałam: https://statekglupcow.pl/2018/09/10/1-10-wspomnienia-z-auschwitz-ludzie-w-auschwitz/

• Chcę w prezencie
  • II wojna światowa