Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.74 zł

Grzech

Patronat LC
Max Czornyj Wydawnictwo: Filia Cykl: Komisarz Eryk Deryło (tom 1) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Filia
literatura polska obsesja polski kryminał porwanie profiler śmierć psychopata seryjny zabójca śledztwo
Komisarz Eryk Deryło (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Mroczna strona

Oficjalne recenzje i

Boisz się? A będzie jeszcze gorzej

Link do recenzji

Ciekawy wciągający kryminał, który kończy się za szybko.Mam nadzieję że szybko pochłone inne książki autora. Ksiazka idealna przed sesją na uczelni

"Grzech" napisany przez Maxa Czornyja to początek serii o przygodach wybuchowego komisarza Eryka Deryło, który w tym przypadku musi rozwiązać zagadkę serii zniknięć młodych kobiet, które później są bestialsko mordowane.

Kiedy na mieszkańców miasta pada paraliżujący strach, komisarz Deryło musi za wszelką cenę dopaść sadystycznego mordercę, który zawsze zdaje się być o krok...

W Lublinie dochodzi do serii porwań. Uprowadzane są młode kobiety a ich rodziny otrzymują zagadkowe listy. Śledztwo rozpoczyna prowadzić komisarz Eryk Deryło. Pierwsze zmasakrowane zwłoki nie należą do żadnej z zaginionych. Są upozorowane w sadystycznym akcie i porzucone na cmentarzu. Jak wiele jest ofiar? Co je łączy? I czy uda się powstrzymać psychopatę zanim kolejny raz...

Mocna!
Opisy psychiczno-fizycznego znęcania się na pewno nie dla osób empatycznych...
Pozostałe tomy spasowane bez czytania

Jednym słowem super! Książka na prawdę dobra, polecam wszystkim fanom gatunku. :)

Trochę banalne zakończenie, nieciekawe postacie, mało tropów i słabo pociągnięta intryga, pourywane wątki, mało rysu psychologicznego i makabryczne morderstwa bez sensu. Rozczarowanie.

Za mało akcji,ale nie była najgorsza :]

Nowy autor. Nowa seria.
Fantastyczne!

Uwielbiam powieści Czornyja. Polecam.

Moja pierwsza styczność z tym autorem i już wiem, że nie ostatnia. Świetnie się czyta, jest napięcie, strach, akcja, wszystko co kocham i czego szukam w książkach. Super, polecam.

4 954
    2 138