Dziewczyna bez skóry

Patronat LC
Mads Peder Nordbo Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Dziennikarz śledczy Matthew Cave (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Pigen uden hud
Agata Lubowicka, Justyna Haber
Burda Publishing Polska
Pigen uden hud
Dziennikarz śledczy Matthew Cave (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Agata Lubowicka, Justyna Haber

Slabizna. Przebrnelam, ale na koncu juz mi sie nawet nie chcialo doliczyc ile osob dokladnie mialo w tej ksiazce rozne zbrodnie na sumieniu (praktycznie polowie bohaterow ostatecznie mozna cos przypiac....). Calkowite pomieszanie z poplataniem, nie bardzo sie to wszystko kleilo. Te intrygi jakies takie mialkie, wymuszone a do tego oklepane, wiec bardzo przewidywalne. Mialam...

Początek bardzo mnie wciągnął. Niestety potem zaczyna się dłużyć. A potem historia staje się coraz bardziej zagmatwana. W rezultacie książka strasznie mnie wymęczyła ale nie jest to zła książka. Jest tu ciężka atmosfera. Niewyjaśnione zbrodnie sprzed lat. Surowy klimat. Może po prostu nie do końca mój.

Coś mi nie po drodze z tą książką było. Audiobook do bani. Sposób wypowiadania kwestii przez czytającego powalił mnie z nóg. Miałam ochotę wyłączyć audiobooka po paru rozdziałach i tak też zrobiłam. Odłożyłam ją na ponad 3 tygodnie. Myślę, że książka na pewno się obroni w formie papierowej lub ebooka. Odradzam wersję audio. Pozdrawiam.

Z początku ciekawe. Potem wolne, nudne.

Kocham mroczność północy, ale tu nie mogłam się skupić.

Nie podeszla mi ta ksiazka. Poczatek dosyc cieżki pozniej sie troche akcja rozkrecila.. Moze to troche "wina" lektora ktory dosyc dziwnie czytal te powieść. Ale to i tak nie moje klimaty. Czy to jest kryminal? Bardziej powiesc obyczajowa dotyczaca Grenlandii i ch mieszkancow z dosyc wyraznym watkiem kryminalnym.
Co na plus? Chyba to ze akcja toczy sie na Grenlandii...

Przeczytałam ale średnio mnie wciągneła. Być może przez lektora który dość irytująco czytał i nie weszłam w klimat książki. Szkoda bo liczyłam że klimat Grenlandii, morderstwa. Niestety nie było wielkiego wow.

Jest potencjał. Ciekawe jak będzie dalej.

Naprawdę niezły kryminał. Jego magia to miejsce gdzie się rozgrywa - zimna, piękna, surowa Grenlandia. W odciętym od świata miasteczku (15 tys mieszkańców) dokonują się krwawe zbrodnie, które wydają się być konsekwencją krwawych zbrodni sprzed lat. Mierzy się z nimi poraniony przez życie dziennikarz Matthew. Fabułę troszkę gmatwa fakt, że teraźniejszość przeplata się z...

Dyskusje

• 2018