Jesteś moim zawsze

2017-10-11
Data 1. wydania:
2016-05-08
Katarzyna Agnieszka Dyrek
miłość tragedia szczęście nadzieja strata cierpienie

"- Dobranoc, księżycu. Gwiazdki, dobranoc - szepczę, dotykając palcami niewielkiego okienka.
- Dobranoc, świetliki, przylećcie znów rano."

"Jesteś moim zawsze" to nie bajka. To baśń o pięknej i prawdziwej miłości. Historia jednocześnie dostarczająca cudownych uczuć, ale i niewyobrażalnego bólu. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym jej w swoim życiu nie przeczytać.

Lenę...

"Jesteś moim zawsze" to powieść o bezgranicznej miłości, wielkim cierpieniu, ogromnej nadziei i poświęceniu, bólu, cierpieniu i stracie.
Historia jest pisana z perspektywy Leny, chorej na nieuleczalną formę raka, i jej męża, Nate'a. Narracja jest prowadzona w pierwszej osobie, więc czytając można mocno wczuć się w uczucia i emocje bohaterów.
Momentami męczyły mnie...

Skusiłam się na tę książkę, ponieważ słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii. Po przeczytaniu tej historii uważam jednak, że nie była to lektura trafiająca idealnie w mój gust czytelniczy. W książce przewija się wątek choroby - raka oraz wielkiej miłości. Lubię książki z przypadkami medycznymi, chociaż ta pozycja raczej kierowała się w stronę romasu. Należę do osób...

Piękna historia małżeńska, o wielkiej miłości, przeciwnościach losu. I przede wszystkim o sile, którą trzeba mieć. Książka w sam raz na przerwę między thrillerami.

Nie mam pojęcia jakie mieć zdanie o tej książce. Czy historia była piękna? Jasne. Czy mnie wciągnęła? Nawet. Ale mam wrażenie, że była za idealna. Wszyscy w tej książce są tacy perfekcyjni, bez wad. Autorka pisze, że ta historia i miłość jest oparta na prawdziwym życiu, ale nie sądzę, żeby w prawdziwym życiu też ci ludzie byli tacy idealni. Ogólnie historia na pewno dla...

Wzruszająca historia przez co nie byłam w stanie przebrnąć przez nią, gdyż wychodzę z założenia że czytanie ma sprawiać przyjemność a nie dołować, polecam aczkolwiek uwaga: bo książka naprawdę wyciska łzy. I to sporo.

Lena i Nate są małżeństwem z wieloletnim stażem.
Poznali się 19 lat temu, gdy Lena poszła do banku z wnioskiem o kredyt hipoteczny i tam poznała Nate'a Granta. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Pomimo upływu lat ich miłość trwa nadal i jest jeszcze piękniejsza i silniejsza. To szczęśliwe małżeństwo, które oprócz dziecka ma wszystko.
Okoliczności ich życia zmieniają...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To historia o miłości. Jednak nie takiej z happy endem.
Czytając opinie innych czytelników spodziewałam się totalnego wyciskacza łez, po którym nie będę mogła się podnieść.
No dobra, opowieść piękna, ale trochę się zawiodłam. Czytadełko. I nic więcej.

Wzruszająca opowieść o prawdziwej miłości i poświęceniu. Wyciska łzy, pokazuje jak wiele chwil w życiu nie doceniamy. Uczy odrobiny pokory, rozkazuje zastanowić się nad sensem życia, otwiera oczy na sprawy ważne... Piękna książka którą warto przeczytać.

„Jesteś moim zawsze” to piękna historia miłosna, która wykracza poza najciemniejsze i najbardziej burzliwe chwile w naszym życiu. Od samego początku, z każdą kolejną stroną moje serce rozpadało się w drobny pył. Jest to niezwykle piękna i rozdzierająca serce podróż prawdziwej miłości i poświęcenia dla ukochanej osoby. Ta historia przyprawiła mnie o ból w sercu i łzy, które...

• 2018
  • 2019