Przyszłość ma twoje imię

Okładka książki Przyszłość ma twoje imię
Elżbieta Rodzeń Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Zysk i S-ka
2017-07-17
2017-07-17
new adult miłość literatura polska young adult

Przyszłość ma Twoje imię” jest to niezwykła opowieść o miłości, trudnej przeszłość i o szczęściu, na które trzeba tak naprawdę zawalczyć. Historia trochę rozwleczona, mimo to polecam, jako dowód na to, że polskie New Adult także potrafi zaskoczyć.

Książka początkowo wydawała mi się nudna, przeciętna i byłam pewna, że do końca będę się tylko męczyć. Jednak okazało się, że z każdą przeczytaną stroną byłam coraz bardziej ciekawa dalszych losów głównych bohaterów. Ich historia okazała się nietypowa, a przez to również bardzo wciągająca.

Historia urzekająca,ciepła Blanki i Mateusza o sile pięknej miłości,o dążeniu do celu,o wytrwałości i przebaczeniu.
Przeczytana powieść z ogromną przyjemnością,cudowna.

W moim odczuciu, ta książka byłaby ciekawa, gdyby nie była rozwleczona do granic możliwości. Wynudziłam się okropnie.

Kolejna , piękna książka autorstwa pani Eli. Nie mogłam się od niej oderwać . Historia Blanki i Mateusza. Młodzi ludzie , pełni pasji . Mająca wszystko Blanka, utalentowana łyżwiarka, ktora w wyniku napadu w sklepie, traci wszystko, co do kochała i było dla niej najważniejsze. Trzy lata zajmuje jej powrot do normalności. Okupiony terapią, depresją , lękami i rezygnacją ze...

Dwoje poranionych ludzi, którzy sie odnajdują...i probuja wyleczyć na wzajem swoje rany...jednak zycie płata im figle i komplikuje ich sytacje. Ksiazka pelna emocji, fascynacji drugim człowiekiem, miłości, bólu, rozczarowania oraz...ukojenia. Zakończenie troche mnie rozczarowało.. ale ogólnie oceniam te pozycje wysoko. Polecam

Muszę przyznać, że miałam mieszane uczucia.
Początkowo powieść bardzo mi się podobała.
Pozniej wiało nuda.
A końcówka była... Taka sobie. Według mnie zbytnio przekoloryzowana. I taka płytka.

Poruszająca, momentami bardzo bolesna i smutna historia. Blanka próbuje poradzić sobie z traumą, przez którą musiała zrezygnować ze swoich marzeń i planów. Mateusz bardzo szybko musiał dorosnąć, jego sytuacja była tak smutna i bolesna, że momentami musiałam robić sobie przerwy w czytaniu. Dwoje ludzi po przejściach, którzy się w sobie zakochali. Historia zaskakująca....

Jest to jedna z tych książek, które po przeczytaniu będą zawracać wasze myśli jeszcze przez długi czas. Jest to naprawdę dobra powieść, opowiada o cierpieniu, o psychice człowieka oraz o ranach zadanych w dzieciństwie. Mówi o tym jak trudno wrócić do dawnego życia po jakimś wydarzeniu, które mocno się na tobie odbiło. Serdecznie polecam tę książkę, ponieważ jest naprawdę...

Blanka i Mateusz są młodymi ludźmi po przejściach. Spotykają się przypadkiem, ale ich znajomość leczniczo wpływa na ich pokaleczone dusze. Czy tej dwójce pisane jest szczęście ?

Książka bardzo dobra. O młodych ludziach, i ich problemach. Bardzo podobało mi się nawiązanie tytułu do imienia głównej bohaterki.
Początkowo, książka trochę się ciągnęła, byłam jednak ciekawa...

• 2019
  • 2018