Gringo wśród dzikich plemion

Wojciech Cejrowski Wydawnictwo: Bernardinum Seria: Biblioteka "Poznaj Świat" literatura podróżnicza
Bernardinum
Indianie etnografia Ameryka Południowa gringo
literatura podróżnicza
Biblioteka "Poznaj Świat"
Indianie etnografia Ameryka Południowa gringo
Inne

Niezwykła książka, zabiera czytelnika w niesamowitą podróż. Ciekawe historie ze świata, który w niczym nie przypomina naszego. Napisana z polotem i dowcipem.

Książka warta przeczytania gdyż przekazuje wartości, które rządzą w świecie dzikich plemion.

Najlepsza z książek WC. Niesamowicie napisana!

Gringo wśród dzikich plemion to pozycja obowiązkowa dla miłośników książek podróżniczych oraz dla miłośników Wojciecha Cejrowskiego - Czytając tę książkę miałem wrażenie jakbym oglądał odcinki z serii "Boso Przez Świat" W ciekawy i charakterystyczny dla siebie sposób autor przedstawia liczne przygody Gringo i załogi. Mocna siódemka!

Podoba mi się ten rodzaj humoru. Sporo ciekawostek, lekki styl.

Książki podróżnicze piszą teraz wszyscy. Ale Wojciech Cejrowski robił to zanim stało się to modne :) I w przeciwieństwie do wielu późniejszych autorów-podróżników robi to naprawdę dobrze.

Należę do osób, które nie jest łatwo rozśmieszyć, a przy lekturze tej książki śmiałam się wiele razy :) A po latach wróciłam do niej raz jeszcze, co robię tylko w przypadku wyjątkowo...

Chyba moja pierwsza pozycja Cejrowskiego. Polecam, bardzo fajna, ciekawa. Wsiąkłem i chyba z 3 jego książki przeczytałem. Gość umie opowiadać, podróże kształcą. Polecam!

TO KSIĄŻKA Z MOJEJ LISTY "MUST SEE" POLECAM KAŻDĄ KTÓRA NA NIEJ JEST

Dzieło Wojtka Cejrowskiego pozwala odpłynąć wraz z prądem Amazonki ku nieodkrytym i czasem mistycznym miejscom, zamieszkanym przez Indian, duchy przodków oraz dziką naturę .

Istnieje duże niebezpieczeństwo, że podczas czytania w środkach transportu publicznego wybuchniesz niekontrolowanym śmiechem wzbudzając zdegustowane spojrzenia współpasażerów

Za Autorem nie przepadam, ale za jego książkami już tak. Cejrowski pisze ciekawie, z humorem i autodystansem. Przedstawia mnóstwo ciekawych opowieści, mnóstwo szczegółów z życia odwiedzanych plemion. Można naprawdę dużo dowiedzieć się z tej książki. Polecam, podobnie jak jego pozostałe.

Dyskusje

17 344