Mój powrót do życia. Nie tylko o kolarstwie

Okładka książki Mój powrót do życia. Nie tylko o kolarstwie
83-88931-30-X
sport kolarstwo choroba rak

więcej Więcej

Biografia z gatunku science-fiction

Mimo, że Armstrong okazał się grajacym nieczysto zawodnikiem warto przeczytać przez co przeszedł. Olbrzymia chęć życia i poradzenia sobie z przeciwnościami losu

Gdyby to była fantastyka to dałbym 10 gwiazdek :) kłamczuch. Podsumowując jego karierę można zacytować " trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" :)

Z perspektywy czasu to niestety najbardziej fałszywa książka jaką posiadam.

Książka o kolarzu, który nie istniał, wykreślony jako jedyny ze wszystkich klasyfikacji. Książka jednak nie jest ściśle o kolarstwie, ale o ogromnej walce z chorobą. Armstrong - dla mnie jesteś legendą!

Nie jest to, jakby można sądzić, książka o sporcie. Owszem pojawia się tu również wątek kolarski, jednak stanowi on niewielką część książki. Wiodącym tematem jest tu walka Lance'a Armstrong'a z rakiem. Choroba dopadła go w wieku 24 lat, u szczytu kariery, nie dając zbyt wiele nadziei na wyleczenie. Kolejne rozdziały opisują, co czuje człowiek, który słyszy taki...

Ogólnie gdyby nie skandal o doping można by było napisać, że to bohater naszych czasów. Nie poddaje się, walczy do końca, zawsze wierzy i jest Mistrzem Świata. Jednak w świetle odebrania mu zasług, jakie "osiągną" za wszelkie konkursy jest tylko osobą egoistyczną i niepewną siebie. Myślę tak ponieważ osoba pewna siebie przyjmuje, że nie jest we wszystkim dobra. On zamiast...

historia czlowieka ktory wygral zycie i Tour de Franc. niestety okazalo sie ze jest oszustem. mimo oceny nie polecam wiec tej ksiazki.

Piękna opowieść do czasu wykrycia prawdy.

tylko szkoda że wyszło jak wyszło :(

• Biografie
  • Biografia