Białe motyle

literatura obyczajowa, romans
978-83-61194-65-1
Alina Góra Białe motyle powieść Wydawnictwo Novae Res

Na półkach: , , , ,

Takie tam lekkie czytadło na jedno popołudnie. Problemy młodych ludzi kończących studia, poszukujących pracę, ich rozterki sercowe... Takie codzienne życie toczące się wokół nas.

2015

Bardzo ciekawa książka o młodych ludziach, ich rozterkach, problemach.
Jak ją czytałam, przypominały mi się moje własne przemyślenia i przeżycia z tego okresu, gdy trzeba w końcu dorosnąć, znaleźć swoje miejsce na ziemi.
Nie jest łatwo dzisiaj o pracę, a już szczególnie o pierwszą pracę. Domyślam się, że osobom po kierunkach humanistycznych może być jeszcze trudniej niż...

Bardzo życiowa książka przedstawiająca problemy młodych ludzi m. in. kłopoty ze znalezieniem pracy, rozterki sercowe itp Z niecierpliwością czekam na drugą część, "Tańcząc z cieniem".

Zerkając na uroczą okładkę Białych motyli zastanawiałam się o czym jest ta książka i o co chodzi z tymi motylami. Czy to jakaś historia rolnika i jego walki z plagą bielinków kapustników? Postanowiłam przestać snuć domysły i czym prędzej przekonać się o co chodzi. Czy było warto, o tym za chwilę.

Bohaterami książki jest paczka przyjaciół Kaśka, Hanka, Mateusz, Borys i...

Za mną kolejna interesująca powieść. Zaczęło się od pięknej, przykuwającej uwagę okładki i interesującego tytułu. Potem przyszedł czas na opis, w którym przyciągnęło mnie słowo-klucz - "polonistyka". Od razu wiedziałam, że jest to dla mnie pozycja obowiązkowa. Dlaczego? Dlatego, że traktuje przede wszystkim o ciężkim żywocie absolwentów polonistyki, na których świat nie...

Właśnie czytam i bardzo mi się podoba :) Polecam wszystkim
młodym i troszkę starszym !

Zakupiłam i przeczytałam. Książka warta by mieć ją w swojej biblioteczce. Ciekawa, śmieszna, ale przede wszystkim prawdziwa. Polecam

Dyskusje

• Literatura polska
  • Prywatna biblioteka
  • Do upolowania
  • Poszukiwane
  • 2014
  • Poszły na wymianę
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Białe motyle