Tańcząc z cieniem

978-83-62222-30-8
Papierowy Motyl
978-83-62222-30-8
literatura młodzieżowa

Osobiście książka nie przypadła mi do gustu.
I część " Białe motyle" przeczytałam z przyjemnością ale już przy "Tańcząc z cieniem" momentami nudziłam się, chyba jestem za stara na taka lekturę.

Książka zdecydowanie dla młodego człowieka, takiego może z liceum, napisana prostym lekkim językiem, powinna do niego dotrzeć bez problemu. Zobaczyć możne w niej co czeka go po...

Kontynuacja losów bohaterów znanych nam z pierwsze części, czyli z "Białych motyli". Niestety, jak to zwykle bywa w przypadku kontynuacji, drugi tom jest słabszy niż pierwszy. Niektóre wątki trochę naciągane. Z początku irytowało mnie to, że tak dużo miejsca było poświęcone pracy w sklepie jubilerskim. Jednak jeżeli chodzi o ogólną ocenę, książka nie jest zła.

2015

Książkę pochłonęłam w ekspresowym tempie i muszę przyznać, że bardzo mi się podobała.
Jest to w dużej mierze książka o miłości. Jednak miłość niejedno ma imię, potrafi być piękna, ale czasami bywa też chora.
Tak jak w "Białych motylach", tak i tutaj nasi bohaterowi poszukują swojego powołania w życiu, pracy, która przyniesie im satysfakcję i pieniądze.
Autorka porusza...

"Tańcząc z cieniem" jest kontynuacją wydanych w 2009 roku "Białych motyli". Muszę się przyznać, że nie poznałam pierwszej części. Alina Góra zadbała o takich czytelników jak ja.

Umieściła w książce krótkie streszczenie. Dzięki temu nie czułam się zagubiona w fabule i miałam pojęcie o ważnych wydarzeniach z wcześniejszego życia bohaterów.

"Tańcząc z cieniem" to opowieść o...

• Literatura polska
  • 52 książki (2012)
  • Poszukuje/Chce mieć koniecznie
  • Legimi moja półka
  • Literatura "dorosła"
  • Poszukiwane tak po prostu
  • Legimi do przeczytania
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tańcząc z cieniem