Akademia Orłów II Prawdziwe Historie Które Cię Uskrzydlą

Okładka książki Akademia Orłów II Prawdziwe Historie Które Cię Uskrzydlą
Iwona Kamieńska Wydawnictwo: Stowarzyszenie Sursum Corda biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Stowarzyszenie Sursum Corda
2016-12-01
2016-12-01
życie pasja siła niepełnosprawni orzeł

Książka, którą oczami połknęłam od początku do końca w ciągu jednego dnia. Lubię ludzi z pasją, którzy uparcie i konsekwentnie dążą do celu. Sama taka jestem. Jeżeli myślisz, że nie możesz iść, jechać, osiągnąć czegoś to ta książka jest dla ciebie. Ta książka jest o sile dążenia do celu, o tym, że wszystko można. To, że nie jest łatwo, to nie znaczy, że nie da w ogóle. Polecałam zarówno pasjonatom, jak i wciąż szukającym swojej drogi.

Iwona Kamieńska Akademia Orłów II Prawdziwe Historie Które Cię Uskrzydlą Zobacz więcej