Kup teraz - 14 ofert w cenie od 19.80 zł do 25.47 zł

Wiola Wołoszyn Wydawnictwo: Mamania Seria: JANO I WITO literatura dziecięca
Mamania
literatura dziecięca
JANO I WITO

Element sensoryczny kamyk , po porostu wymiata ;)
Występuje w dwóch miejscach w książeczce.

Ja lubię i dziecko lubi. Nie nudzi nam się. Ciekawa kolorystyka bo taka trochę przybrudzona. Szybciutko wchodzi do głowy zamysł i cała historyjka i dzięki temu łatwo się opowiada bez skupiania się na literkach (można bardziej skupić się na dziecku i jego interakcji z książeczką).

Do druga z książek o Janie i Wicie, po które sięgnęłam. Pierwsza z nich (ta świąteczna) mnie trochę rozczarowała, więc nie spodziewałam się za wiele. Na szczęście książka sprawdziła się lepiej niż się spodziewałam. Ciekawy pomysł na wprowadzenie wielu wyrazów dźwiękonaśladowczych. Młodemu spodobały się ilustracje, a przy kolejnych razach z książką zaczęła go bawić zabawa z...

Seria Jano i Wito liczy obecnie cztery książki („Jano i Wito w domu”, „Jano i Wito w trawie”, „Jano i Wito w lesie”, „Jano i Wito w mieście”). Wszystkie są pięknie wydane. Książki o kartonowych (i wytrzymałych, jak na małe niezgrabne rączki) kartkach naszpikowane są minimalistycznymi, ale skoncentrowanymi na detalach rysunkami.

„Jano i Wito w domu” poświęcona jest...

Cała seria przygód tych dwóch sympatycznych braci jest po prostu fenomenalna. Przeznaczona głównie dla małych odkrywców, dopiero zaczynających przygodę
z mówieniem, czy też naśladowaniem dźwięków. Gwarantuję, że książki te będą czytane przez was dzieciom po sto razy DZIENNIE i to niekoniecznie z waszej inicjatywy:)

"Czy to kamień?... " Książkę zamówiłam przez Internet, więc kupowałam nie oglądając jej. Przyszła, przejrzałam i pomyślałam, że na pewno nie spodoba się mojej córeczce. Źle pomyślałam :) prosta forma, mało tekstu, ale za to bardzo duża interakcja pomiędzy książką a czytelnikiem. Dzieci mogą podpowiadać co znajduje się na obrazku, naśladować odgłosy zwierząt, odpowiadać na...

Nie sądziłam, że ta książeczka, aż tak może zainteresować mojego rocznego synka, ale czytamy ją przynajmniej 2-3 razy dziennie i sam po nią sięga na komodę. Może dlatego, że leży wysoko, a nie pod ręką ;-)
Pomysł z dotykaniem kamienia to strzał w dziesiątkę. Synek czeka na stronę, na której będzie mógł to zrobić.
Co do pomocy w nauce mówienia, okaże się później. Na...

Świetna książeczka, w wygodnym formacie - bezpiecznym dla ciekawskiego lub niecierpliwego maluszka. U nas wielokrotnie przeglądana, samodzielnie wybierana jako jedna z ulubionych. Polecam.

Synek dostał jak miał niecałe 8 msc.- UWIELBIA!!(ja też;)

Rewelacyjna historyjka, rytm i powtarzalność- bardzo ważny dla Malucha,
rozwija aparat artykulacyjny(wyrażenia dźwiękonaśladowcze),
piękne ilustracje(proste a zarazem bardzo interesujące, Syn za każdym razem przygląda się jakby widział pierwszy raz;),
fajny format, kartonowa(dużyy plus).
Mnie na początku koniec...

Nie rozumiem fenomenu tej książki- ale nie mi ma się ona podobać. Rocznika i dwu latka zachwyceni są książką. Duży plus za kartonowe strony- dla roczniaka to bardzo ważne bo czyta i ogląda ksiazkę dziesiatki razy dziennie. Jeszcze nie jestem wstanie stwierdzić jak z trwałością wydania- za krótko użytkujemy.

• Dla dzieci
  • Dzieci