Rok na wsi

Okładka książki Rok na wsi
Magdalena Kozieł-Nowak Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Rok w... interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
28 str. 28 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Rok w...
Nasza Księgarnia
2017-06-14
2017-06-14
28 min.
Jarosław Adam Kalinowski

Okładka książki Bocian z łąki. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka Magdalena Kozieł-Nowak, Zofia Stanecka
Ocena 9,5
Bocian z łąki.... Magdalena Kozieł-No...
Okładka książki Pudel na dyskotece. Czytam sobie. Poziom 1 Sylwia Chutnik, Magdalena Kozieł-Nowak
Ocena 6,7
Pudel na dysko... Sylwia Chutnik, Mag...
Okładka książki Przygoda dzika Toniego Halika Magdalena Kozieł-Nowak, Mirosław Wlekły
Ocena 7,3
Przygoda dzika... Magdalena Kozieł-No...
Okładka książki Jeżyk z parku. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka Magdalena Kozieł-Nowak, Zofia Stanecka
Ocena 8,6
Jeżyk z parku.... Magdalena Kozieł-No...

więcej Więcej

Moja 2,5 letnia córeczka bardzo lubi oglądać tą książeczkę. Plus za ilość detali na każdej stronie, codziennie można dostrzec coś nowego. Jestem zdecydowana skompletować całą serię. Gorąco polecam!

Bardzo ciekawa książka. Uwielbiamy patrzeć co się zmienia na wsi w danym miesiącu. Wieś jak to wieś, urokliwa, z klimatem, przyjacielscy mieszkańcy :) Ilustracje rysowane dosyć mocną, dynamiczną kreską, ale taki ich urok :)

Ciekawa książka do przeglądania dla malucha już w najmłodszym wieku, dzięki kartonowym stronom szybko się ani nie zniszczy ani nie znudzi, polecam!

Super książka ! Moje dziecko dowiedziało się jak wygląda życie na wsi . Dzięki niej mógł dowiedzieć się jakie zwięrzęta można tam spotkać , oraz jakie obowiązki mają mieszkańce wsi. Bardzo ciekawa ze wspaniałymi , barwnymi ilustracjami , które rozwijają wyobraźnie . Polecam serdecznie !

Życie na wsi uwarunkowane jest zmianą pór roku. Ta książka z pięknymi ilustracjami świetnie ukazuje te zmiany.

Ten tytuł wciąga na długie godziny. Dzięki wspaniałym, kolorowym i bardzo szczegółowym ilustracjom, możemy wynajdywać kolejne ciekawostki, zachęcać dziecko do opowiadania o zmieniającym się świecie. Książka pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, ale przede wszystkim bawi.

Witajcie w miejscowości Krzętle w gospodarstwie Basi i Piotrka Listków. Razem z dziećmi i licznymi zwierzętami oprowadzą was po swoim małym świecie. Prawdziwa kopalnia wiedzy i oczywiście dobrej zabawy.

Pozycja, która pokazuje życie z dala od miejskiego zgiełku, ale również jak ciężko trzeba pracować w polu, aby mieć z niego korzyści oraz jak opiekować się zwierzętami, które dają nam naturalne pożywienie. Oprócz pouczającej treści książki możemy również zwrócić uwagę na świetne ilustracje dzięki którym nasze dziecko nie oderwie od niej wzroku. Gorąco polecam.!

Pięknie ilustrowana książka ukazująca rok na wsi. Dziecko może w niej zobaczyć zmiany jakie zachodzą w przyrodzie i gospodarstwie na przestrzeni dwunastu miesięcy.

Podoba mi się sposób przedstawienia w książce życia na wsi, ilustracje, zwrócenie uwagi na szczegóły - ilustracje są pełne detali, a przeglądanie książki nigdy się nie znudzi. Ile razy się do niej zajrzy, tyle razy dostrzega się coś nowego na co warto zwrócić uwagę.

I aż chce się pojechać na wieś, na łono natury :)

• Dla dzieci
  • Domowa biblioteczka
  • Chcę w prezencie
  • Szymuś
  • 2020
  • NK - chcę

Dodaj cytat z książki Rok na wsi