Wiosna na ulicy Czereśniowej

Okładka książki Wiosna na ulicy Czereśniowej
Rotraut Susanne Berner Wydawnictwo: Dwie Siostry Seria: Ulica Czereśniowa literatura dziecięca
14 str. 14 min.
literatura dziecięca
Ulica Czereśniowa
Frühlings-Wimmelbuch
Dwie Siostry
2012-01-01
2012-01-01
14 min.
wiosna książka obrazkowa picture book

Rewelacyjna książka dla dzieci i rodziców. Pomimo, że nie ma tekstu jest pełna ciekawych treści. Mnóstwo szczegółów wartych odkrycia , można ją „studiować” z dzieckiem kilkanaście razy i ciągle odnajdywać nowe detale , tworzyć na ich podstawie historie bohaterów . Świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu, książka wymaga interakcji dziecka i rodzica, uczy spostrzegawczości...

Super książka dla dzieci!!! Trójka moich dzieci ( 6 , 3, 2 lata) odnajduje coś dla siebie. Na końcu są zadania do wykonania, jak i można samemu interpretować historie znajdujące są w książce. Za każdym razem dziecko odnajduje inne interesujące szczegóły. Polecam!!!

Syn bardzo lubi oglądać, wyszukiwać różne szczegółowe elementy. Pokazuje, żebym powiedziała, co jak się nazywa. Świetna książka do interakcji.

Super, polecam dla maluchów

Jak pozostałe części, książka jest świetna. Wprowadza w cudowny klimat wiosny, kiedy wszystko się odradza. UWIELBIAM!

Zdecydowanie nasza ulubiona seria książeczek obrazkowych. Oglądamy ją od pond roku i ciągle wymyślamynowe historie. Na prawdę warta każdych pieniędzy.

Wszystko pięknie, ale po co te papierosy? Jeśli szukasz podobnej książki bez reklamy papierosów w środku to polecam np. "Rok w lesie" Emilii Dziubak lub "Automoto' Stefana Seidela.
W skutek przebywania dziecka z osobami palącymi następuje jego oswajanie się z papierosami, co znacząco zwiększa ryzyko, że samo kiedyś sięgnie po papierosa! Większość współczesnych rodziców...

Ty razem coś dla malucha i bynajmniej nie do czytania, lecz do tworzenia własnej niepowtarzalnej opowieści. Fascynująca seria książek, ilustratorki Berner Rotraut Susanne, twórczyni jednej z najbardziej znanych ulic w świecie malucha: „Ulicy Czereśniowej”. W książce znajdziemy przepięknie wykonane grafiki, pełne życia i koloru, zachęcające do tego by dziecko samo „pisało”...

Mój 19 syn na początku z rezerwą podszedł do tej książki a potem nie było czytania bez Czereśniowej :)

Dzięki tej książce, jak i dalszym częściom z tej serii, dzieci mogą się rozwijać, bo dostają wiele tematów do rozmów. Mamy wszystkie i przerabialiśmy je "od deski do deski" z moim synem od 0-3 lat. Teraz ma 3,5 i też czasami jeszcze do nich zagląda. Tutaj nasza recenzja https://matkawberku.pl/index.php/2018/11/15/jesien-na-ulicy-czeresniowej/

• Dla dzieci
  • Chcę w prezencie