Wiosna na ulicy Czereśniowej

Rotraut Susanne Berner Wydawnictwo: Dwie Siostry Seria: Ulica Czereśniowa literatura dziecięca
Frühlings-Wimmelbuch
Ulica Czereśniowa
wiosna książka obrazkowa picture book

Okładka książki Miasteczko Mamoko Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
8,5
Miasteczko Mamoko Aleksandra Mizieliń...
Okładka książki Mamoko 3000 Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
7,8
Mamoko 3000 Aleksandra Mizieliń...
Okładka książki Emigracja José Manuel Mateo, Javier Martinez Pedro
7,8
Emigracja José Manuel Mateo,&...

Jak pozostałe części, książka jest świetna. Wprowadza w cudowny klimat wiosny, kiedy wszystko się odradza. UWIELBIAM!

Zdecydowanie nasza ulubiona seria książeczek obrazkowych. Oglądamy ją od pond roku i ciągle wymyślamynowe historie. Na prawdę warta każdych pieniędzy.

Wszystko pięknie, ale po co te papierosy? Jeśli szukasz podobnej książki bez reklamy papierosów w środku to polecam np. "Rok w lesie" Emilii Dziubak lub "Automoto' Stefana Seidela.
W skutek przebywania dziecka z osobami palącymi następuje jego oswajanie się z papierosami, co znacząco zwiększa ryzyko, że samo kiedyś sięgnie po papierosa! Większość współczesnych rodziców...

Ty razem coś dla malucha i bynajmniej nie do czytania, lecz do tworzenia własnej niepowtarzalnej opowieści. Fascynująca seria książek, ilustratorki Berner Rotraut Susanne, twórczyni jednej z najbardziej znanych ulic w świecie malucha: „Ulicy Czereśniowej”. W książce znajdziemy przepięknie wykonane grafiki, pełne życia i koloru, zachęcające do tego by dziecko samo „pisało”...

Mój 19 syn na początku z rezerwą podszedł do tej książki a potem nie było czytania bez Czereśniowej :)

Dzięki tej książce, jak i dalszym częściom z tej serii, dzieci mogą się rozwijać, bo dostają wiele tematów do rozmów. Mamy wszystkie i przerabialiśmy je "od deski do deski" z moim synem od 0-3 lat. Teraz ma 3,5 i też czasami jeszcze do nich zagląda. Tutaj nasza recenzja https://matkawberku.pl/index.php/2018/11/15/jesien-na-ulicy-czeresniowej/

Cała seria to arcydzieło! Wszystkie części są bardzo dobre, bez wyjątku. (Dobrze zacząć od zimy, żeby było po kolei). Książka bez opisów, tylko z tyłu na okładce krótkie informacje o kilku wybranych bohaterów. Synek uwielbia tę serię - maglujemy od kilku miesięcy (obecnie 2,5 r.ż.). Co chwila odnajdujemy w książkach jakiś nowy szczegół i historię, której wcześniej nie...

2040

Syn uwielbia ją przeglądać już od 1,5 roku. Opowiadamy różne historie, szukamy postaci, bardzo mile można spędzić razem czas przy niej :) jest kilka nieładnych elementów jak np. noszenie dziecka przodem ale to już może moje czepianie się :) ogólnie polecam

Super! Całą rodziną lubimy oglądać książki z tej serii.

Te książki trzeba koniecznie czytać razem z dziećmi a właściwie pozwolić by to one czytały (zwłaszcza jeśli mają kilka lat) a my uważnie słuchajmy. Myślę, że wówczas niejedna osoba przyzna mi rację, że nasza wyobraźnia przy wyobraźni dzieci to pikuś. Dobry humor gwarantowany.

Dyskusje

• Dla dzieci