Okładka książki Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty społeczne
Beata Wieczorek Wydawnictwo: Fronda nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Fronda
2017-09-03
2017-09-03
homoseksualizm badania fakty

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Bełkot i brednie. Nie polecam. Mało rzetelna książka.

Bełkot i brednie. Nie polecam. Mało rzetelna książka.

Książka sili się na naukową, a brednie niepodparte dowodami, fałszywe wnioski to naczelna reguła autorki. Straszne doświadczenie lekturowe.
To bardzo szkodliwa książka. Niezależnie, po której stronie publicznej dyskusji stoisz. W nauce chodzi chyba o coś więcej, niż wydanie książki, która cementuje jedyny, słuszny obraz patrzenia.

Świetna i rzetelna ksiazka dla każdego kto ma juz dosyć paranaukowego bełkotu o "badaniach" wykonywanych przez tęczowych i zideologizowanych paranaukowcòw od dziesiatek lat tworzących ideologie namawiajaca dzieci do eksperymentòw seksualnych w środowisku gdzie szaleją choroby.

Komentarze wyznawcow kultu LGBT jak zwykle sa emocjonalnym bełkotem pozbawionym merytoryki bo po prostu nie sa w stanie dystkutowac z prawda. Założe się, że oni nawet jej nie przeczytali. To są komentarze ludzi, którzy na serio wierzą, że można mieć 230 płci, płód to nie człowiek i kobieta jest taka sama jak mężczyzna.

Większosc tego towarzystwa jest wręcz zryta paranaukowymi bzdurami, a ich źródłami są często pedofile i osoby chore psychiczne, ale tego albo nie wiedzą, albo to ukrywają.

Jak tak wygląda naukowe podejście do tematu, to drżyjcie ludzie, bo czego możecie sie dowiedzieć o sobie samych, jak np macie rude włosy z natury, albo płaskostopie nabyte, aż strach pomyśleć co Wam szykuje "naukowe podejście"
Wydawnictwo Fronda nie po raz pierwszy, wydało taki kwiatek.
Książka niegodna czytania, tworząca chaos, wprowadzająca celowy zamęt, nieuczciwa i w rezultacie zgodna z polityczną poprawnością, nic na czym warto by budować własne poglądy.

Wydawnictwo Fronda nie po raz pierwszy, wydało taki kwiatek.

Książka dość wyczerpująco traktująca temat. Wiele surowych faktów i danych. Tym gorzej dla tych faktów, dlatego tęczowa strona usiłuje to zakrzyczeć. No cóż, człowiek ma do wyboru albo dostosować swoje założenia do rzeczywistości albo daremnie próbować dostosować rzeczywistość do swoich założeń.

Książka na pewno nie na rękę środowiskom homoseksualnym co zresztą widać po agresywnych wpisach.

Są lepsze książki na ten temat, ale ta też jest dobra. Ma kilka niedociągnięć, które środowisko LGBT próbuje wykorzystać do zdyskredytowania tej książki i naukowców. Lewica nigdy nie uznawała nauki, tylko swoje twierdzenia, do których starali się dostosować rzeczywistość. Polecam lewicy czytać, a nie zabawiać sie po narkotykach w darkroomach :)

Pseudointelektualny gniot.

Pseudointelektualny gniot.

Pełna, błędów logicznych, nie potwierdzonych badać oraz niesprawdzonych informacji
Idealna manipulacja pani Beato bardzo ładnie

Idealna manipulacja pani Beato bardzo ładnie