Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty społeczne

Beata Wieczorek Wydawnictwo: Fronda nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Fronda
homoseksualizm badania fakty
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
homoseksualizm badania fakty

Jak tak wygląda naukowe podejście do tematu, to drżyjcie ludzie, bo czego możecie sie dowiedzieć o sobie samych, jak np macie rude włosy z natury, albo płaskostopie nabyte, aż strach pomyśleć co Wam szykuje "naukowe podejście"
Wydawnictwo Fronda nie po raz pierwszy, wydało taki kwiatek.
Książka niegodna czytania, tworząca chaos, wprowadzająca celowy zamęt, nieuczciwa i w...

Książka dość wyczerpująco traktująca temat. Wiele surowych faktów i danych. Tym gorzej dla tych faktów, dlatego tęczowa strona usiłuje to zakrzyczeć. No cóż, człowiek ma do wyboru albo dostosować swoje założenia do rzeczywistości albo daremnie próbować dostosować rzeczywistość do swoich założeń.

Książka na pewno nie na rękę środowiskom homoseksualnym co zresztą widać po agresywnych wpisach.

Są lepsze książki na ten temat, ale ta też jest dobra. Ma kilka niedociągnięć, które środowisko LGBT próbuje wykorzystać do zdyskredytowania tej książki i naukowców. Lewica nigdy nie uznawała nauki, tylko swoje twierdzenia, do których starali się dostosować rzeczywistość. Polecam lewicy czytać, a nie zabawiać sie po narkotykach w darkroomach :)

Pseudointelektualny gniot.

Pełna, błędów logicznych, nie potwierdzonych badać oraz niesprawdzonych informacji
Idealna manipulacja pani Beato bardzo ładnie

interesujace zestawienie

Ale tu wysyp homoseksualistów...

Książka jest pełna błędów logicznych, manipuluje źródłami. Ta analiza nie spełnia żadnych standardów pracy badawczej, autorka cytuje prace w taki sposób, że całkowicie zniekształca ich treść, kontekst lub wyniki. Przykry jest również fakt umieszczenia tej książki w bibliotece Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na regale "Psychologia".

Książka jest tendencyjna i nielogiczna. Wykorzystuje się w niej argumenty służące tylko jednej stronie, bez rozważania argumentów drugiej. Nie tak powinna wyglądać książka naukowa. "Przegląd"? Chyba tylko tego, co się Autorce podobało. Na pewno każdy przeciwnik środowiska LGBTQ będzie tej pozycji przyklaskiwał zamiast myśleć i samemu sięgnąć do badań naukowych. I tak...

• Psychologia
  • Antykultura/CywilizacjaŚmierci
  • LGBT, seksuologia, feminizm, medycyna, zdrowie
  • Gunwo nie książka
  • NASZ KSIĘGOZBIÓR DOMOWY