MASONERIA POLSKA 2018 - WOJNA DEMONÓW

Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
Masoneria / Polska / Charyzmatycy / Sekty
publicystyka literacka, eseje
Masoneria / Polska / Charyzmatycy / Sekty

Historie wyssane z palca... pytanie, czyjego?

Podziwiam autora za jego drobiazgowość w analizowaniu niektórych zjawisk, chęci do szukania powiązań i logiczność jego wywodu. Momentami książka staje się jednak nudna.

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.

GATUNEK: fantastyka religijna. I w tym gatunku jest to absolutnie mistrzowskie arcydzieło, które sięga na szczyty wyobraźni niedostępne nawet takim tuzom SF jak Dick, Lem czy Zelazny.

AUTOR: dr Stanisław Krajski – mąż światły, w teologii i filozofii dzielny, tytan ducha, tytan niestrudzonej pracy dla Świętego Kościoła Rzymskokatolickiego, którego wrogów zarówno...

Świetna

+ Wiedza autora
+ Kojarzenie faktöw
+ Powiäzywanie tych faktöw

- Jezyk i styl ( subjektywne )
- Za duzo odwolywan do Wikipedii

Podsumowanie - pierwsze rozdzialy dosc ciezkie - odwolywanie sie do filozoföw, lecz z kazdä stronä robi sie ciekawiej.
Aby zrozumiec i by ksiäzka nie nudzila zalecam troche znajomosc tematu (historia,polityka,religja)
Dobra analiza, swietne...

• Współczesny świat - zagrożenia