Córka pedofila

Wulgarna
Zepsuta
Irytująca
Obleśna

Taka dla mnie jest ta książka. Nic mnie w niej nie zainteresowało, nie urzekło, umęczyła mnie jak mało która

Zdaje się, że to literatura dla młodzieży, ale w tym przypadku dobrze, że młodzież stroni od czytania, bo ta wątpliwej wartości książka nie jest warta chwili czasu .

Pedofilia to ciężki temat,...

Mocna, trzymająca w napięciu, wstrząsająca, mimo tego, że była czytana kilka razy robi tak samo bardzo dobre wrażenie za każdym razem.

Mocna, trzymająca w napięciu, poruszająca historia, która siedzi w człowieku jeszcze długo po skończeniu książki.

Książka bardzo wciąga, przeczytałam ją w kilka dni. Każdą chwilę można przeżywać wraz z bohaterami. Książka jest bardzo wzruszająca, ciężko powstrzymać łzy czytając. Polecam!!

Bardzo długo się zbierałam aby przeczytać ta ksiazke. Jakoś tytuł zamiast mnie zaciekawić zniechęcał. Ale jak już zaczełam czytać nie mogłam przestać i skonczyłam dopiero o 5 rano :D polecam

Po pierwsze - skrajnie przewidywalna. Poza zdania z tej książki brzmią jak żywcem wyjęte z nastolatkowych prób pisania emocjonalnych opowiadań. Po skończeniu jej mam totalnie suche oczy, nie wzbudziła we mnie żadnych emocji poza zażenowaniem przy niektórych tekstach.

Straszna historia pełna bólu i cierpienia. W odbiorze strasznie wulgarna miejscami trochę mnie to raziło

Chyba od dłuższego czasu nie przeczytałam już czegoś tak prawdziwego.

Na wstępie chcę uspokoić osoby, które mogą być przerażone już samym tytułem i przez to nie sięgnęły po książkę - nie znajdziecie tu scen gwałtu, szczegółowych opisów pedofili. Są tylko fragmenty, które naprowadzają nas na historię Lexi. Punktem kulminacyjnym są jednak emocje dziewczyny, to jak jej...

Bardzo chciałam przeczytać tą książkę już dawno temu. I teraz nie mam pojęcia czy się cieszyć, czy jednak nie, że mam tą lekturę za sobą. Ta książka tak bardzo złamała mi serce. Wywołała we mnie tak wiele skrajnych emocji . @ewapirce potrafi rozwalić serce i umysł na miliony maleńkich kawałeczków swoim piórem.

Na samym początku poznajemy Lexi dziewczynę, która...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo emocjonalna.