Kup teraz - 17 ofert w cenie od 17.94 zł do 29.40 zł

Psychologia zmiany

Mateusz Grzesiak Wydawnictwo: Onepress nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Onepress
people helper techniki pracy z innymi Kompetencje osobiste
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
people helper techniki pracy z innymi Kompetencje osobiste

Sam nie wiem po co ta książka powstała... chciałem dowiedzieć się czegoś o mechanizmach w kontekście podchodzenia do zmian (jak choćby krzywa Fishera) a tu mamy faktycznie definicje jak zostać "People helperem" - tylko skoro mam korzytać z aspektów psychologii to powinienem być dypolomowanym psychologiem - dlatego zachęcam, by dać taką adnotację do opisu książki, albo...

Polecona książka w bibliotece - niestety jest to zbiór definicji o psychologii oraz wyjaśnienie specyfiki pracy autora.

Siłą wymęczone. Nigdy więcej do żadnej książki Grzesiaka nie zajrzę.

Jakże trzeba być zadufanym w sobie aby napisać 304 strony "psychologicznych" mądrości bez jednego przypisu, bez jednego badania. Dla specjalisty od usuwania polipów w nosie siłą woli - nic trudnego. Zresztą, po co się ograniczać, można od razu napisać całą serię.

Przeczytałem (duże słowo, raczej ogarnąłem wzrokiem) to dzieło w godzinę. Autorowi jej napisanie zajęło pewnie...

Kilka ciekawostek można było znaleźć.
jak sam Doktorek mówi-bierz i przyswajaj to co Tobie jest potrzebne a resztę wyrzuć! jak wyrzuciłam 80 procent,ale 20 % to i tak sukces :)

Czasami trudno się ją czyta. Jak dla mnie bardziej naukowa niż życiowa. Pomimo to pare zagadnień utkwiło mi w pamięci i wyciągnęłam wiedzę dla siebie :)

Czasem ciezko sie czyta dane zagadnienie ale do ogarniecia.

Książka zawiera wiele ciekawych technik ale nie zawiera niczego nowego.

Książkę kupiłem, bez możliwości wcześniejszego zaglądnięcia do środka (to pewnie wzbudziłoby we mnie pierwsze wahanie). Jednak od początku.

Pana Mateusza Grzesiaka śledzę już od jakiegoś czasu. Interesuje mnie bowiem tematyka samorozwoju, wspomniana w tytule zmiana, psychologia i temu podobne dziedziny traktujące o tym, jak to jest, że w życiu człowieka jest jak...

To chyba najsłabsza książka Grzesiaka. Jest napisana dość powierzchownie i traktuje temat bardzo amatorsko. Odnoszę wrażenie ze jest pisana dla czytelników którzy dopiero zaczynają eksplorować temat RO.

• 2018
  • Psychologia
  • Mateusz Grzesiak
  • Samorozwój
  • Ebook
  • E-BOOK * To See

Dodaj cytat z książki Psychologia zmiany